قطار وبگردی، اشتراک لینک

لذت سفر در دنیای مجازی

تلگرام وبگردی

حمله تند روزنامه کیهان به بهمن فرمان‌آرا

در اولین روز برگزاری کارگاه‌های آموزش فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر تحت عنوان «دارالفنون»‌، بهمن فرمان‌آرا که در رژیم شاه، مدیر تولید «شرکت گسترش صنایع فیلم ایران» متعلق به اشرف پهلوی و شوهر سومش مهدی بوشهری‌پور بود، به عنوان استاد مدعو، کارگاه آموزشی فیلمسازی و کارگردانی برگزار کرد.

فرمان‌آرا که در دوران طاغوت به وسیله همان کارگزاری برای اشرف پهلوی (یکی از تبهکارترین عناصر فاسد رژیم گذشته) و همچنین دربار شاه، جمعی از فیلمسازان به اصطلاح موج نو داخلی و برخی از ورشکستگان خارجی را با پول ملت، برای ساخت فیلم‌های فرمایشی سازماندهی کرده بود، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خارج کشور گریخت و سپس در دوران به اصطلاح اصلاحات توسط مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات و عنصر فراری و بی‌بی‌سی‌نشین امروز به ایران دعوت شد و علیرغم مخالفت و اعتراض بسیاری از سینماگران (به دلیل کارنامه سیاه او)، فرش قرمز برایش پهن و جوایز رنگارنگ جشنواره فجر برای فیلم‌های ضعیف و ضد دینی‌اش به سویش سرازیر شد.
 
فیلم‌های بعدی‌اش همچون «یک بوس کوچولو» و «خاک آشنا» آنچنان ضعیف بودند که حتی همان دولتی‌هایی که او را روی سرشان گذاشته و به اصطلاح حلوا حلوا کرده بودند هم نتوانستند از وی دفاع کنند.حالا این کارگزار سابق اشرف و به اصطلاح فیلمساز امروز که بیش از هر موضوعی، ضعف کارگردانی در آثارش بارز است، در جشنواره جهانی فیلم فجر، کارگاه کارگردانی برگزار کرده است! کارگاهی که کارآموزانش با پول بیت‌المال از کشورهای دیگر به ایران آورده شده‌اند و هزینه هتل و ۳ وعده غذا و گشت‌و‌گذارشان از همین پول پرداخت شده تا مثلا با فرهنگ سینمای انقلاب اسلامی آشنا شوند. فرهنگی که قرار است توسط یک عنصر طاغوتی و فراری از انقلاب اسلامی آموزش داده شود! حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!


برچسب‌ها: ،

دیگر هیچ لینک مهم و جالبی را روی وب از دست ندهید!

به جمع ۰ ۰ ۰ ۰ ۱ مشترک وبگردی ما بپیوندید:

مهم: برای فعال شدن عضویت، به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی کلیک کنید.
هر زمان که بخواهید، می توانید اشتراک خود را لغـو کنید.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. omid می‌گه:

    ببین کیهان تو راست میگی همه بد تو کارنامت خوب فیلمای الان عالیییییییییییییییییییی هههههههههههههههههههههههههههههههه مردم و چی فرض کردی هر چی فرض کردی خودتی

  2. نریمان می‌گه:

    کی آخه کیهان میخونه،،،،تو اگه راست میگی با پوله بیت المال مطالبه…….ننویس

به جمع هزاران مشترک ایمیلی قطار بپیوندید

* فراموش نکنید! پس از عضویت، ایمیل فعال‌سازی را تایید کنید.

* هر زمان که بخواهید، می توانید اشتراک خود را لغـو کنید.