سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

پیشخوان

پیشنهاد قطار:

دوستان عزیز حتما SSL رو روی سایت‌‌تون فعال نموده و از پروتکل امن https استفاده کنید. این کار علاوه بر امنیت داده‌ها میتونه تاثیر به‌سزایی در SEO سایت داشته باشه.

همچنین با توجه به اینکه قطار هم از SSL استفاده می‌کنه، برای اینکه لینک شما داخل ایمیل‌های روزانه قطار قرار بگیره باید حتما سایت‌تون https باشه.

شما می تونید برای اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام و آی دی @mohsen3ir با من در ارتباط باشید.
لینک زرد ارسال نکنید
لینکهای زرد و بی محتوا حذف می شوند
در صورتیکه پس از ارسال، متوجه شدید که لینک شما توسط مدیران سایت حذف شده است، به هیچ وجه مجددا آن لینک را ارسال نکنید. حتما لینک شما تکراری بوده و یا باعث نقض قوانین سایت بوده است.
*** لینک دادن به سایتهایی که روی صفحه آنها پنجره پاپ آپ تبلیغاتی (تبلیغ کانال تلگرام، خبرنامه، تبلیغ محصولات و …) باز می شود، ممنوع بوده، آن مطلب حذف و اکانت مسدود خواهد شد.
لطفا به صفحه شناسنامه خود مراجعه کرده و تصویری را به عنوان آواتار خود آپلود نمایید. این تصویر در صفحه شخصی مطالب شما در سایت نمایش داده می شود. همچنین می توانید از سایت Gravatar.com استفاده نمایید.

*** توجه ***

لینک دادن به سایتها و صفحاتی که برای دیدن محتوای آن نیاز است که از لیست تبلیغات و یا لینک باکسهای نمایش داده شده در بالای صفحه پایین تر بروید و در نهایت بعد از کلی پیمایش عمودی در صفحه به محتوای مورد نظر برسید، ممنوع است!

این عمل تقریباً برای هیچ کاربری بعد از چند بار روبرو شدن با اینگونه سایت ها قابل تحمل نیست.

البته توجه داشته باشید که منظور از تبلیغات در بالای صفحه نمایش یک بنر و یا چند خط تبلیغات مختصر نیست و منظور از این تبلیغات، همان تبلیغاتی است که برای خواندن نوشته و محتوای اصلی صفحه، شما نیاز دارید حتماً با استفاده از اسکرول عمودی مرورگر خود به پایین صفحه حرکت کنید.

در ضمن گوگل هم اعلام کرده است که سایت هایی که در بالای آن ها تبلیغات زیادی نمایش داده می شود در نتایج اول جستجوها نمایش داده نمی شوند و سایت و صفحات سایت آن ها به این دلیل کاهش رتبه پیدا می کند.

اکانت کاربرانی که این موضوع را رعایت نفرمایند، مسدود خواهد شد.