سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

احمدي نژاد: یک مشت آدمی که خود را اقتصاددان می دانند، به دروغ فریاد می زنند که گرانی در کشور است

tanhaaa tik.ir ۲۰ تیر ۱۳۸۵ (۹) دیدگاه ۱۵

به دليل اشتباه يك فرد قيمت خريد شير از دامداران 30 تومان در هر ليتر افزايش پيدا كرد كه اين امر منجر به افزايش قيمت لبنيات شد و در پى آن جوسازي‌هاى گسترده به منظور دامن زدن به گرانى ها صورت گرفت در حالى كه دولت دستور بازگشت قيمت خريد شير به قبل و كاهش قيمت را صادر كرده است.

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

9
دیدگاه بگذارید

avatar
9
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
2
tanhaaayounes
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
younes
Member

چشم انداز افزایش قیمت ها و تورم در سال ۱۳۸۵ برای آگاه شدن از این خطر، به داشتن دانش اقتصادی در سطح برندگان جایزه نوبل نیازی نیست. کافی است به بودجه سال جاری خورشیدی نظری بیفکنیم که بر پایه گزینش های آن در راستای افزایش چشمگیر هزینه های جاری و عمرانی، قرار است حدود چهل میلیارد دلار به ریال تبدیل شوند. خلق این همه پول تنها بر پایه دلار های نفتی، نرخ رشد نقدینگی را در ایران که سال گذشته نیز به بالای سی در صد رسید، در سال جاری به 35 تا چهل در صد افزایش خواهد داد که… Read more »

younes
Member

قیمت مصالح ساختمانی افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری مهر، شاخص قیمت یک تن ماسه شسته با بیشترین افزایش نسبت به سایر اقلام مصالح ساختمانی در نیمه نخست امسال به 437 واحد رسید.
در گروه سنگ های تخت پلاک بیشترین افزایش قیمت نسب به دوره پایه( سال 1374) مربوط به سنگ لاشه تراورتن برای فرش کف، با شاخص 7/630 و کمترین افزایش مربوط به سنگ پلاک صیقلی مرمریت آباده درجه یک با شاخص 1/275 بود.

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=26339

younes
Member

دلایل افزایش قیمت مسکن

افزایش قیمت مصالح ساختمانی طی چند هفته گذشته، ناگهان قیمت مسکن را در تهران افزایش داد. بنابر اخبار به دست آمده آفتاب،‌ افزایش غیر طبیعی آهن و نیز مصالح ساختمانی باعث آن شد که ناگهان قیمت مسکن در فصل نقل و انتقالات به شدت افزایش یابد.

http://www.aftabnews.ir/vdcf0tdw6xdcj.html

younes
Member

قیمت زعفران مرغوب110 هزار تومان افزایش یافت

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قیمت هر کیلو گرم زعفران مرغوب با 110 تا 130 هزار تومان افزایش در مقایسه با سال گذشته به310 تا 340 هزار تومان رسید .

http://www.sabziran.ir/index.php?action=news&nid=1539

younes
Member

قيمت بليت سينماها افزايش يافت

قيمت بليط سينماها در كشور از امروز افزايش يافت. بر اساس مصوبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي قيمت بليط در سينماهاي ممتاز از 1200 تومان به 1500 تومان، سينماي درجه يك از 1000 به 1200 افزايش يافت و در سينماهاي شهرستانها و درجه دو نيز قيمت بليط بين 700 و 1000 تومان تومان خواهد بود.

http://www.chn.ir/news/?section=1&id=18172

younes
Member

توافق وزارت بازرگاني، تعزيرات وسازمان غله براي افزايش 20 درصدي قيمت نان

ئيس اتحاديه نانوايان گفت:وزارت بازرگاني، مسئولان تعزيرات و سازمان غله در خصوص افزايش20درصدي قيمت نان به توافق رسيدند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8503160517

younes
Member

افزایش قیمت حاملهای انرژی نرخ تورم را 2 درصد افزایش می دهد

در این گزارش آمده است که اثرات مستقیم وغیر مستقیم افزایش قیمت بنزین در هر سال که بر اساس قانون برنامه سوم به طور میانگین ده درصد بوده است بر نرخ تورم آنچنان که باید و شاید قابل توجه نیست به طوری که درمجموع رشد قیمتها در سال 82 برای خانوارهای شهری از محل افزایش قیمت بنزین هفت دهم درصد بوده است که 4 دهم درصد از این رقم به اثرات مستقیم و 3 دهم درصد نیز به اثرات غیر مستقیم تعلق دارد .

http://www.mehrnews.ir/fa/NewsPrint.aspx?NewsID=175597

younes
Member

گزارش انتقادی روزنامه جمهوری اسلامی دباره روند صعودي قيمت مرغ و بي تفاوتي مسئولان در يك هفته اخير با افزايش 240 توماني قيمت مرغ , قيمت اين كالاي مورد نياز خانواده ها از 1450 تومان به 1690 تومان رسيده است . در آشفته بازار افزايش قيمتها مدتها قيمت مرغ , تعادل خود را حفظ كرده بود كه ظاهرا بعضي واسطه ها اين تعادل را برهم زدند و درحال حاضر به ناچار بايد هر كيلو گوشت مرغ را به قيمت 1690 تومان از خرده فروشي هاي بازار مرغ و گوشت تهيه كرد. در اين ميان مردم از مسئولان و دولت عدالت… Read more »

tanhaaa
Guest

همه اینها به خاطر اشتباه یک فرد صورت گرفته!!!