سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کنایه مهران مدیری به حسن روحانی

lokomotive ghatar.com ۰۶ خرداد ۹۶ (۴) دیدگاه ۲۷۲۱

مهران مدیری برنامه جمعه شب خود را پیرامون موضوع «قول دادن، بد قولی و خوش‌ قولی» آغاز کرد و گروه نمایش دورهمی نیز درباره این موضوع نمایش اجرا کردند.

مهران مدیری در پایان برنامه دورهمی گفت: من چیزی که می‌گویم حرف مردم هست و من زبان مردم هستم و کسی ناراحت نشود. مردم مطالبه دارند. هرکس رای داده است، می‌گوید مسئولان به وعده‌ها عمل کنند. طی سال‌های گذشته وعده‌هایی داده شد اما عمل نشد. تو رو خدا در دوره جدید به وعده هایتان عمل کنید. ما این حرف‌ها را باید بزنیم تا اتفاقات خوب بیفتد.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

4
دیدگاه بگذارید

avatar
4
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
4
جوادناصرمحمدمحمدرضا
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
محمدرضا
Guest
محمدرضا

با عرض سلام ، از ریاست محترم جمهورخواهشمند است با توجه به مسائل و مشکلاتی که مردم در این چهار سال گذشته داشتند باز هم آمدند و به شما رای دادند ترا بخدا آنها را نا امید نفرمائید و به حق و حقوق آنها برسید می دانید در دوره شما چقدر از خانواده ها که بانک مرکزی سپرده آنها را که در ثامن الحجج بود بدون در نظر گرفتن اینکه شاید این سپرده تمام دار و ندار هر کسی باشد بلوکه نمود و خیلی از خانواده ها بهمین خاطرمتلاشی شدند و هیچکس به داد آنها نرسید و حالا از شما… Read more »

محمد
Guest
محمد

ازمهران مدیری خواهش میکنیم که یا حرف نزنه یا اگه میخوادحرف بزنه ازنارساییهای دولت قبل از روحانی هم از خودش در وکنه.

ناصر
Guest
ناصر

منتخب خوب پیروان خود را تشویق می کند تا چیزی را به او بگویند که نیاز به داشتن آن دارد، نه چیزی را که خوشایند اوست رهبران پیش از آنکه دست مردم را بفشارند، باید قلب آنها را تسخیر کنند.برادران گرامی هیچ انسانی کامل نیست، اما آدمهایی که خیال می کنند کامل هستند هرگز به درد کار تیمی نمی خورند.اگر بخواهیم از گره‌های بی‌شمار زندگی گله کنیم باید درکی فراتر از آن در باور داشته باشیم و همه باهم این گره ها را تبدیل به فرشی زیبا در زیر پای ملت بنا سازیم.همیشه براى فرداى بهتر تلاش میکنیم ولى وقتى… Read more »

جواد
Guest
جواد

جناب آقای مدیری سلام.من فکر کنم حرفهای شما کاملا منطقی است منتخب مردم باید به علاقه و رای مردم نسبت به خودشان احساس مسئولیت نمایند .اصولا کسانی که انتقاد میکنند باید خودشان هم انتقاد پذیر باشند هنوز درد خریدن ۹۰ قسمت قهوه تلخ از ذهنم نرفته ، جناب مدیری شما هنوز در قبال آنهایی که پول برای خرید این فیلمها دادند مسئولیت دارید و هیچگاه از تمام نشئن وارائه قسمت پایانی قهوه تلخ صحبت نکردید البته صحبت های شما در خصوص رای بسیار عالی و به جا بود ولی آیا خودتان هرگز در جائی فرمودید علت عدم پایان ندادن قهوه… Read more »

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن