سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جهانگیری شهردار تهران، ناطق معاون اول و قالیباف شهردار اهواز می شود؟

lokomotive ghatar.com ۱۶ خرداد ۹۶ یک دیدگاه ۱۷۰۵

یک منبع آگاه از ادامه مباحث مربوط به معاون اولی حجت‌الاسلام ناطق نوری در دولت دوازدهم خبر داد.

وی گفت: با تقویت احتمال رفتن اسحاق جهانگیری به شهرداری تهران در دوره جدید، احتمال معاونت اولی حجت‌الاسلام ناطق نوری در دولت دوازدهم نیز قوت گرفته است اما علی‌رغم حمایت جدی آقای ناطق نوری از حسن روحانی در انتخابات ریاست ‌جمهوری و نزدیکی بیش از پیش وی به رئیس‌جمهور منتخب، تاکنون حسن روحانی برای حضور وی در معاون‌اولی موافقت قطعی نداشته است. تسنیم این خبر را منتشر کرده است.
 
همچنین این روزها خبری در فضای مجازی رد و بدل می‌شود مبنی بر اینکه شهرداری اهواز مقصد بعدی محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شهردار فعلی تهران است. به این ترتیب صحت و سقم این خبر را از مهدی ذاکری مشاور شهردار تهران پیگیری کردیم که وی در پاسخ به ما اظهار داشت: بنده این خبر را تکذیب می‌کنم. وی با بیان اینکه به هیچ وجه قرار نیست قالیباف شهردار اهواز شود، ادامه داد: این مسئله از اساس کذب است، تاکنون در این باره بحثی نشده و مطرح نیست و آقای قالیباف هم چنین تصمیمی ندارد. باشگاه خبرنگاران این خبر را منتشر کرده است.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
محمد
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
محمد
Guest
محمد

اگه جرات داری برو اهواز ببینم چطور میخوای اونجا شهردارباشی .اول ازهمه کل اهوازیها توقع دارن چند روزه مساله ریزگردها رو حل کنی اون موقع کارت با کرام الکاتبینه

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن