سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مهین از خلوت‌های شاگرد مغازه با زنم گفت تا با من دوست شود!

dell ghatar.com ۰۱ مرداد ۹۷ دیدگاه ۱۱۳۳

حرف های مهین باعث شد بهنام تصمیم زشتی در خصوص همسر خود بگیرد.


بهنام، ۳۷ ساله که به اتهام ایجاد مزاحمت برای یک زن، توسط پلیس دستگیر شده بود پس از انتقال به دادسرا در مقابل بازپرس قرار گرفت و گفت: در سال های خیلی دور زمانی که خردسال بودم، خانواده ای در همسایگی ما زندگی می کردند که انسان هایی مهربان و بزرگوار بودند. به همین خاطر رفت و آمدهای خانوادگی بین ما و آن ها آغاز شد و بعد از مدتی من و خواهران و برادرانم با فرزندان آن خانواده به دوستانی صمیمی و نزدیک تبدیل شده بودیم و ساعت های زیادی از روز را کنار هم سپری می کردیم.
 
در این میان من هم با دختر مرد ثروتمندی به نام بهار ساکن مشهد ازدواج کردم و فروشگاهی بزرگ تأسیس کردم؛ همین موضوع باعث حسادت خیلی از اطرافیانم شده بود تا این که روزی مهین یکی از دختران همان خانواده ای که از قدیم با آن ها رفت و آمد داشتیم، جمله ای به من گفت که زندگی ام را به نابودی کشاند.
 
او گفت: بیشتر مواظب همسرت باش چون احساس می کنم او به طور غیرعرفی با شاگرد مغازه ات ارتباط دارد. این جمله همچون موریانه در وجودم رخنه کرد و آزارم می داد و موجب سوءظن و بدبینی های زیادی شد به طوری که اختلافات و درگیری های من و همسرم به خاطر افکار بدبینانه ام شدت گرفت و حدود ۲ سال از یکدیگر جدا زندگی کردیم.
 
مهین از خلوت های شاگرد مغازه با زنم گفت اما خودش خواهان خلوت کردن با من بود و چندین بار به بهانه های مختلف می خواست به خانه من بیاید اما پس از گذشت این مدت تازه فهمیدم که همسرم مانند دسته گل پاک است و حسادت های زنانه مهین به خاطر وضعیت اقتصادی همسرم و چشم و هم چشمی ها موجب شده بود تا او بدین طریق همسرم را آزار بدهد پس از آن که ماجرا را فهمیدم تصمیم گرفتم از مهین انتقام بگیرم و همواره به اشکال مختلف برای او ایجاد مزاحمت می کردم.
 
۲ ماه قبل افراد ناشناسی دست و پایم را شکستند اما من نمی توانستم خیانت بزرگ مهین را فراموش کنم چرا که او مرا به یک بیمار روانی تبدیل کرده بود اما حالا تصمیم گرفته ام از این شهر بروم و در جای دیگری با فراموش کردن گذشته به زندگی با همسرم ادامه بدهم. بازپرس پس از شنیدن اظهارات متهم دستور انتقال او به بازداشتگاه را داد.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار