سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

وقتی این دختر فردوسی پور را شوکه کرد/عکس

baran ghatar.com ۰۲ مهر ۹۷ دیدگاه ۲۱۳۶

دختران موسسه مهرورزان معین وابسته به سازمان بهزیستی در انتهای خیابان الوند در شروع سال تحصیلی جدید شان برای ساعتی میزبان عادل فردوسی پور بودند.

یک مهر و شروع مدارس ، تیم برنامه ساز ۹۰ برای این روز به مدارس مختلفی رفته بودند که عکس هایی از حاشیه هایش منتشر شده است اما در این روز عادل فردوسی پور خودش مهمان برنامه ای ویژه بود. او حوالی ظهر روز یکشنبه چسبیده به ساختمان ثابت پاسال ، انتهای خیابان الوند ، جایی که همه به شبکه دو آن جا را می شناسند ، مهمان دخترانی خاص بود. دختران هنرمند موسسه خیریه مهرورزان معین .
 

 

 
آنها که در یکی از قدیمی ترین مراکز تحت نظر بهزیستی که اقلا ۵۰ سالی قدمت دارد ، حرفه آموزی را پیشه کرده اند تا بتوانند به رغم همه مشکلات ماشی از اختلالات ذهنی ، امیدبخش خانواده های شان باشند. حدود ۸۰ دختری که اینجا در شروع سال تحصیلی ، فصلی جدید از زندگی شان را آغاز کرده بودند برای حرفه آموزی.
عادل را تقریبا بیشترشان می شناختند . بیشترشان فوتبالی بودند و البته اکثرا پرسپولیسی. بین شان بودند طرفداران عادل ، آنهایی که برای برنامه اش پیامک می فرستادند. و البته بودند آنهایی که طرفدار علی دایی بودند یا علی کریمی!
کلاس به کلاس ، مجری محبوب ۹۰ از حرفه خیاطی تا چرم دوزی و نقاشی ، پا به پای مربیان شان رفت و پای گفته های شان نشست. کادوهایی گرفت از هنر دست این دختران شیرین و رفت ایستاد کنار درخت آرزوهای شان.

در این جمع دوقلویی بودند که بیش از بقیه انگار فوتبالی بودند. فاطمه و …!
آنها که بیننده های پر و پا قرص برنامه ۹۰ بودند. عادل عادت خاصی دارد وقتی به او می گویند به برنامه اش پیامک می دهند. دخترک با خنده گفت ما همیشه برایت پیامک می فرستیم. عادل گفت: کدام تان از همه بیشتر پیامک می فرستد؟ مهر و مهتاب گفتند :من.. من … من…من» و البته نوبت به مهتاب رسید تا ابتدا شماره اش را بگوید. او شماره را برای عادل خواند:«۰۹۱۰» و باقی اعداد. ابتدا عادل به همراهانش چشمکی زد و سریع فرمول ویژه اش برای چک کردن شماره را برای در آوردن تعداد مراتبی که آن شماره منحصر به فرد در برنامه شرکت کرده ، وارد کرد!
این جمله را اگر در داروخانه یا خیابان یا روی خط برنامه ۹۰ به عادل بگویید که بارها شرکت کردید ، یکی از علایقش این است که سریع آمارتان را در بیاورد. پاسخی که از شماره مهتاب گرفت ، حسابی شوکه اش کرد. ۲۸۵ بار شرکت در برنامه ۹۰!
فردوسی پور انگار باورش نمی شد با چنین پاسخی روبرو شود. شوکه شده بود و با آن خنده معروفش از این مشتری همیشگی ۹۰ تشکر کرد. او کم کم با دخترهای دیگر هم ملاقات کرد. آنها که برایش شاهنامه خواندند ، ترمه بافته شده لوگوی ۹۰ را برایش هدیه کرده بودند و دوست داشتند در کنارش عکس هایی به یادگار بگیرند.
عادل در این روز خاص خنده را هدیه دختران مهرورزان معین کرد و رفت تا آماده اولین ۹۰ مهرماهی اش شود.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار