سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کیهان: ولایتی خانه‌اش را وقف عزاداری کرده است

lokomotive ghatar.com ۱۵ مهر ۹۷ یک دیدگاه ۹۳۰

تا آنجا که کیهان پی‌گیری کرده است، دکتر ولایتی از مدت‌ها قبل و طی سه مرحله، تمامی شش دانگ خانه مسکونی خود[در سعدآباد] را برای مراسم عزاداری حضرت امام حسین‌علیه‌‌السلام وقف کرده و اسناد آن در سازمان اوقاف موجود است.

حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: تا آنجا که کیهان پی‌گیری کرده است، دکتر ولایتی از مدت‌ها قبل و طی سه مرحله، تمامی شش دانگ خانه مسکونی خود[در سعدآباد] را برای مراسم عزاداری حضرت امام حسین‌علیه‌‌السلام وقف کرده و اسناد آن در سازمان اوقاف موجود است.

دکتر ولایتی در دهه ۶۰ به توصیه مراکز امنیتی، خانه‌ای را که در رستم‌آباد شمیران (او اهل رستم‌آباد است) داشت، با خانه کنونی معاوضه کرده بود.

بنابراین آقای ولایتی هم‌اکنون در خانه‌ای که موقوفه است زندگی می‌کند و حقی که از آن برای خود و همسرش- و نه فرزندان- قائل شده و در وقفنامه آمده، همین بهره‌گیری در دوران حیات است. بخشی از آن خانه هم‌اکنون نیز به حسینیه تبدیل شده است.

کیهان همچنین نوشت:برخی از نیروهای انقلابی نیز در اعتراض به دکتر ولایتی سهیم بوده‌اند. آنها به خانه بزرگ دکتر ولایتی اعتراض داشته‌اند و سکونت ایشان در آن خانه را با موازین انقلابی همخوان تلقی نمی‌کرده‌اند که به یقین می‌توان گفت از اینکه ولایتی تمامی شش دانگ خانه مزبور را وقف کرده و دیگر مالک آن نیست، با‌خبر نبوده‌اند.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
کمال
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
کمال
Guest
کمال

آقای سردبیر کیهان آقای ولایتی اگر انقلابی بود درهمان خانه
رستم آباد شمیران زندگی میگرد و خانه تصاحب شده مردم را نمیگرفت . وچون نماز و روزه گرفتن در خانه تصاحبی حرام است . اگر انقلابی بود ۳۷ سمت مملکت را تصاحب نمیگرد که ماهیانه میلیون ها تومان حقوق دریافت کند و جوانان تحصیکرده بیکار باشند. حالا با این سیاستهاو مشاورت ها پیشنهاد لنگ و نان خشک بمردم پیشنهاد میکند. مردم ایران بهتر از شما درباره ایشان و مسئولین قضاوت میکنند . دیگر کافی است و موضوعات را با وقف کردن ماسمالی نکنید. دورغ گفتن زمانش سپری شده است
@

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن