سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

استاد رسایی: ظریف را ممنوع الخروج کنید!

didi ghatar.com ۰۷ اسفند ۹۷ (۲) دیدگاه ۱۶۷۴

حمید رسایی می گوید: دستگاه قضایی باید ظریف را ممنوع الخروج و به نقش وی در تحمیل تحریم های جدید و همچنین حضور عناصر جاسوس در تیم وی رسیدگی کند.

حمید رسایی در واکنش به استعفای ظریف در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ظریف در صفحه رسمی اینستاگرام خود که تیک آبی دارد، خبر استعفایش را اعلام کرد. کسی که از دوره دبیرستان تا سالهای پایانی دولت دهم در آمریکا زندگی کرده، بعد از تحمیل توافقنامه های ننگین از جمله توافق برجام و در حالی که از تحمیل FATF، CFT و پالرمو ناامید شده است، همزمان با سفر محور مقاومت (بشار اسد) به ایران از سمت خود استعفا داد.
 
هفته نامه ۹ دی در شماره ۳۴۵ (اواخر دی ماه) از استعفای ظریف خبر داده بود. آگاهان سیاسی، استعفای ظریف را در کنار ناکارآمدی حسن روحانی برای رفع مشکلات داخلی و معیشتی مردم، به معنای فروپاشی دولت حسن روحانی می دانند.

ظریف در اسفند سال ۹۱ با ورود در سفارت آمریکا در ترکیه به دنبال بازگشت به آمریکا و زندگی دائمی در آنجا بود. این نکته را در سال ۹۲ در نطق مخالفتم با کابینه حسن روحانی اعلام کردم. اکنون دستگاه قضایی باید ظریف را ممنوع الخروج و به نقش وی در تحمیل تحریم های جدید و همچنین حضور عناصر جاسوس در تیم وی رسیدگی کند.
 
منبع: برترین ها

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1
1
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
2
Neoهادی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
هادی
Guest
هادی

استاد رسایی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
استاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رسایی در حد پنجم ابتدایی هم نیست …..
پس ماهیت تو هم معلوم شد قطار وب گردی ……
بای بای قطار وبگردی ………………….. (-:

Neo
Admin

سلام هادی جان.
این تیتر برگزفته از سایت برترین هاس.

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن