سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

یک دقیقه سکوت پرویز پرستویی برای انسانیت که این روزها مرده/ عکس

lokomotive ghatar.com ۲۸ اسفند ۹۷ یک دیدگاه ۹۱۷

پرویز پرستویی با برشمردن مصادیقی از وضعیت نامساعد زندگی برخی از مردم، تاکید کرد که انسانیت این روزها مرده است ولی می‌توان آن را زنده کرد.


قطار وبگردی: پرویز پرستویی در واکنش به شرایط سخت زندگی مردم در این روزها، در اینستاگرام نوشت: «یک دقیقه سکوت… بخاطر خجالت کشیدن مردی که درآمدش کفاف زندگیشو نمی‌داد، چه برسد به خرید عید و پای رفتن به خونه رو نداشت… یک دقیقه سکوت… بخاطر شرمندگی مردی که لباس چروکیده دست دوم رو بنام جنس خارجی تن بچش کرد برویش خندید و در خفا اشک ریخت… یک دقیقه سکوت… بخاطر زنی که با شرافت تمام غرورش را زیر پا گذاشت و خونه تکونی دیگران رو انجام داد و خانم خونه اربابی کرد براش، ولی تسلیم هیچ نامردی نشد! یک دقیقه سکوت… بخاطر تبسم مصنوعی بر کنج لب زنی که چرخ کرده سنگدونی مرغ رو بجای گوشت چرخ کرده بخورد بچه در آرزوی کبابش داد… یک دقیقه سکوت… بخاطر مستاجری که سردرد رو بهونه کرد و دستمال بر سر بست و پتو بر سر کشید و گریه کرد برای عید که صاحبخونه در قبال اجاره‌های عقب افتاده جوابش کرده بود… یک دقیقه سکوت… بخاطر بچه‌ای که خجالت کشید و تو کوچه نیومد و با حسرت از لای در هم‌بازی‌های لباس نو بر تن رو دید زد زیر گریه… یک دقیقه سکوت…. به خاطر انسانیت که این روزا مرده ولی تو میتونی اونو زنده کنی…»

پست اینستاگرام پرویز پرستویی

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
رضا
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
رضا
Guest
رضا

با سلام با یک دقیقه سکوت و ساعت ها سکوت و غیره هم نمیشود انسانیت را زنده کرد باید هرکس در توان خود به همنوعان خود کمک کند باکمک مادی با شنیدن درد دل با لبخند با هر آنچه میتواند واقعا روزهای سختی است برای بسیاری از مردم. عید این روزها روز خوش و خوبی نیست برای خیلی ها

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن