سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

افزایش شدید قیمت دلار در بازار

lokomotive ghatar.com ۲۰ فروردین ۹۸ دیدگاه ۸۷۳

امروز سه‌شنبه ۲۰ فروردین ماه "قیمت دلار" با ۴۹۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام شد.

قطاروبگردی: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز سه‌شنبه ۲۰ فروردین با ۴۹۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۸۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها با ۲۹۰ تومان افزایش ۱۵ هزار ۶۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار ۵۸۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه ۲۰ فروردین ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۱۰ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۸۷۰ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۶۲ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.

مظنه دلار: ۱۴۴۰۰
یورو: ۱۶۲۳۵
درهم امارات: ۳۹۴۰
پوند: ۱۸۸۴۰
دلار کانادا: ۱۰۸۳۰
لیر ترکیه: ۲۵۴۵
دلار استرالیا: ۱۰۲۸۰
یوان چین: ۲۱۴۵

برای ورود به کانال تلگرام خبرگردی کلیک کنید.

 

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار