سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

راهنمای انتخاب هتل آپارتمان

cafeh # ۲۶ فروردین ۹۸ دیدگاه ۲۱۹

شهر مشهد مقدس با توجه به وجود بارگاه منور رضوی سالانه تعداد زیادی از مسافران و زائران را میزبانی میکنید از این رو انتخاب و رزرو هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد مناسب با کیفیت و قیمت مناسب و مهم تر فاصله کم تا حرم مطهر امری بسیار مهم و ضرروی برای مسافران این شهر مذهبی می باشد.در این مقاله تعدادی از هتل آپارتمان های مشهد را معرفی میکنیم و امکانات و قیمت و ویژگی های آن ها را با هم مقایسه میکنیم.

هتل آپارتمان پرستو مشهد : هتل آپارتمان پرستو مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد یک ستاره و کیفیت خیلی خوب می باشد که در خیابان امام رضا ۳ قرار دارد و حدود ۴ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. این مجموعه از جمله هتل آپارتمان مشهد تمیز و قیمت مناسب می باشد که دارای واحد های اتاق دو تخته  و اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته و اتاق پنج تخته می باشد. این هتل آپارتمان در ۴ طبقه ساختمان دارای ۹۰ نفر تخت ظرفیت می باشد و فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر دارد.

هتل آپارتمان سلاطین مشهد : هتل آپارتمان سلاطین مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد یک ستاره و کیفیت خیلی خوب می باشد که در خیابان امام رضا ۳ قرار دارد و حدود ۴ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. این مجموعه از جمله واحد های اقامتی مشهد تمیز و قیمت مناسب و نزدیک به حرم مطهر می باشد که دارای واحد های اتاق دو تخته  و اتاق سه تخته و آپارتمان یک خوابه چهار تخته و آپارتمان یک خوابه پنج تخته می باشد. این هتل آپارتمان در ۴ طبقه ساختمان دارای ۲۸ نفر تخت ظرفیت می باشد و فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر دارد.

 

هتل آپارتمان وطن مشهد: هتل آپارتمان وطن مشهد که در سال ۱۳۹۷ افتتاح شده است یکی از هتل آپارتمان های مشهد با کیفیت می باشد که  دارای واحد های دو تخته و سه تخته و چهار تخته و پنج تخته می باشد و در خیابان امام رضا ۵ واقع شده است و حدود ۵ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. این هتل آپارتمان دارای امکاناتی نظیر رستوران کافی شاپ لابی آسانسور سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و … می باشد و انتخابی خوبی جهت رزرو هتل آپارتمان مناسب در مشهد می باشد.

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد: هتل آپارتمان تعطیلات مشهد یکی از هتل آپارتمان های یک ستاره و بک کیفیت و بسیار نزدیک به حرم در مشهد می باشد که در میدان بیت المقدس خیابان اندرزگو ۱۵  قرار دارد و از دسته هتل آپارتمان های با کیفیت و قیمت مناسب مشهد میباشد که حدود ۲  دقیهق پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد و انتخابی خوبی برای رزرو هتل در مشهد می باشد.

معرفی کلیه هتل آپارتمان های مشهد و اطلاعات کامل و جامع در لینک:  http://www.mashhadhotels.net/mashhad-hotel-apartment    وب سایت مشهد هتل نت که وب سایت تخصصی در زمینه رزرو هتل آپارتمان مشهد می باشد.

 

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار