سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

افشاگری مهم مجیدی درباره رقم قرارداد استراماچونی

didi ghatar.com ۲۱ خرداد ۹۸ یک دیدگاه ۱۴۸۳

فرهاد مجیدی در مصاحبه مهم شب گذشته خود با یک سایت خبری غیر از افشاگری درباره پشت پرده استقلال، نکته مهمی درباره پیشنهاد به مربی ایتالیایی دارد.

وبگردی: فرهاد مجیدی در بخشی از مصاحبه جنجالی اش از این حرف زده که مبلغ قرارداد پیشنهادی استقلال با استراماچونی اعلام شود. اخبار غیر رسمی در این باره از توافق ۳۰۰ هزار دلاری حکایت داشته که مجیدی با این جمله نشان داده رقم واقعی نیست.
 
جالب اینکه پس از بیانیه رسمی باشگاه استقلال درباره عدم توافق با مربی اینالیایی، علی خطیر شبانه مذاکرات با این مربی را انجام داد و با اعلام خبر توافق با او توسط دوستان رسانه‌ای اش و شبکه‌های اجتماعی وابسته به آنها عملا باشگاه استقلال را که گفته بود خط قرمزهای نظام با بعضی خواسته های مربی ایتالیایی زیر سئوال می رود را در آمپاس قرار داد!
 
‌حالا این حرف صریح مجیدی که به نظر می رسد بر اساس اطلاعات موثق باشد، در شرایطی که مذاکرات استقلال با چند مربی دیگر هم لو رفته است، شرایطی دشوار را برای فتحی ایجاد می کند. او حالا باید رقم دقیق مربی جدید را شفاف سازی کند. همان کاری که ایرج عرب روز گذشته در پرسپولیس انجام داد و واقعیت ها را سیر تا پیاز گفت. اینگونه اقلا متهم به فریب هواداران نمی شود.
 

برای ورود به کانال تلگرام خبرگردی کلیک کنید.

 

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
علی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
علی
Guest
علی

آقاجون، مربی خوب قیمت داره، شما میری بازار یه لباس بنجل بخری؟ یا میری جنس خوب و عالی انتخاب می کنی و مبلغ اش هم بر اساس وسع ات می پردازی.. مربی اینتر میلان که با دوزار و ده شای نمیاد ایران.. این همه پول تو این مملکت حیف و میل می کنند، حالا که به استقلال رسیده آسمون تپیده، خود مجیدی الان چقد برا مربیگری تیم امید گرفته؟ (البته بعد از اینکه سر مربی استقلال نشد!)، اصلا ما هوادارا جمع می‌شویم نفری ده سنت می دهیم تا پول مربی استقلال جور بشه، نه اینکه مثل تیم های دیگه انگل… Read more »

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن