سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ماجرای بی اخلاقی خواننده پاپ در کرمان +عکس

baran ghatar.com ۳۱ خرداد ۹۸ یک دیدگاه ۲۱۲۷

مدیر خیریه روزنه‌ امید سیرجان از عدم حضور علیرضا طلیسچی خواننده پاپ در جلسه دختران بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی سیرجان علی‌رغم قولی که مدیربرنامه وی داده بود، به شدت انتقاد کرد.

وبگردی: مریم کاظمی افزود: دختران تحت پوشش بهزیستی حدود ۲ ساعت در تالار امیران سیرجان منتظر علیرضا طلیسچی بودند که او نیامد و بچه‌ها با ناراحتی سالن را ترک کردند.

علیرضا طلیسچی

 
وی ادامه داد: ما پس از چندین نوبت هماهنگی، برای ۳۰ نفر از گروه این خواننده پاپ تدارک ناهار هم دیده بودیم، اما مدیر برنامه این خواننده، علت عدم حضور وی را خستگی عنوان کرد.
 
مدیر خیریه روزنه امید سیرجان بیان داشت: هنرمندان و سلبریتی‌ها باید به این نکته واقف باشند که مدیون تک‌تک افراد جامعه در قبال موفقیت‌هایشان هستند و بی احترامی به افراد خصوصا مددجویان تحت پوشش بهزیستی شایسته یک فرد مشهور نیست.
 

برای ورود به کانال تلگرام خبرگردی کلیک کنید.

 
منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
mbnt
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
mbnt
Guest
mbnt

لطفا قبل از انتشار اکاذیب در موردش به خوبی تحقیق کنید بعد منتشر کنید
ماجرای اصلی اینه که مدیر این موسسه خیریه صاحب یه رستورانه و می خواسته از این موضوع استفاده تبلیغاتی کنه در صورتی که اولش قرار بوده این دیدار به صورت مخفیانه و بی سر صدا در موسسه انجام بشه اما ظاهرا آقای به مدیر به ظاهر خیر این موسسه اینو نمی خواسته و میخواسته که از اسم آقای طلیسچی و خیریه به نفع رستوران تبلیغ کنه که آقای طلیسچی و مدیر برنامه شون متوجه موضوع میشن و تو موسسه حضور پیدا نمی کنن