سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

رئیس دفتر روحانی: او تا ۱۱ شب کار می‌کند

baran ghatar.com ۲۹ مهر ۹۸ یک دیدگاه ۳۴۹

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچکدام از روسای‌جمهور قبلی با خانه احزاب جلسه نداشتند، گفت: اگر وقت باشد ما به این کار خواهیم رسید.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور طی ۶ سال گذشته جلسه‌ای با خانه احزاب نداشته است و چه زمانی می‌خواهد برای این نهاد صنفی وقت بگذارد؟ اظهار داشت: من از این قراری که می‌فرمایید خبر ندارم؛ روسای جمهور دیگر هم این جلسه را نداشتند.

وی افزود: به هر حال هر جلسه‌ای خوب است که برگزار شود به شرط اینکه وقت رئیس‌جمهور را «الاهم فالاهم» کنیم، زیرا قطعا رئیس‌جمهور هم مانند همه ما صبح ساعت ۷:۳۰ الی ۸ که می‌آید تا ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب به یک مقدار از کارهای کشور می‌رسد و توقعات از ایشان هم الی‌ماشاءالله است.

واعظی ادامه داد: حالا اگر وقت باشد ما به این کار[جلسه با خانه احزاب] هم خواهیم رسید.

برای ورود به کانال تلگرام خبرگردی کلیک کنید.

منبع: برترین ها

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
شبوط Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
شبوط
Guest
شبوط

از طرف من از ایشان بخواهید یک مدتی اصلا کار نکند، از ۷:۳۰ الی ۸ که می‌آید تا ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب برود عشق و حال کند ( یا اصلا نیاید و از ۷:۳۰ الی ۸ صبح برود در باغات و سراهای خود با زیبارویان بیارامد تا هر زمانی که دلش خواست چه بسا شما هم دلت خواست!) فقط به شرطی که هیچ کاری به کار مملکت نداشته باشد تا نتیجه را ببینیم و ایشان متوجه شود که همان گشت و گذارشان ( به شرط عدم دخالت در امور مملکت به هر نحو و انحاء ) چه نتایج درخشانی… Read more »

×

قبل از خروج یه کم وبگردی کن!
وبگردی و خبرگردی با قطار