سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حراجی وسایل مهدکودک با قیمت پایین

dev76 حراجی دست دوم وسایل مهدکودک ۱۲ آبان ۹۸ دیدگاه ۵۷

اگر قصد دارید یک مهدکودک راه اندازی کنید قطعاً بعد از دوندگی های دریافت مجوز، نیاز دارید که مهدکودک خود را طراحی کنید بعد از این موارد شما احتیاج دارید تا مهدکودک را با وسایل بازی مورد نیاز کودکان تجهیز کنید.

شما باید برای طراحی یک مهدکودک بتوانید شرایط مختلف را در نظر بگیرید، یکی از آن ها بودجه ای است که در نظر دارید برای خرید وسایل مهدکودک اختصاص دهید.

اگر بودجه شما کم است می توانید بیشتر وسایلتان را پلاستیکی و یا پلی اتیلنی تهیه کنید | بیشتر این وسایل قیمت مناسبی دارند و می تواند فضای شما را تحت پوشش قرار دهند، البته اگر شما از اجناس پلی اتیلنی استفاده کنید می توان از کاربری بیشتری بهره بگیرید; حال مزایای استفاده از وسایل پلی اتیلنی چیست ؟
سبکی این اجناس یکی از مزایای وسایل پلی اتیلنی هستند این عامل بحث حمل و نقل محصولات را می تواند برای شما تا حد زیادی مرتفع کند.

مقاوت در برابر پوسیدگی، سایش و یا ضربه از دیگر مزایای آن است.

خاصیت انعطاف پذیری مناسب در زمان خمیدگی محصولات مزایای بزرگی در این محصولات است، چرا که در مهدهای کودک، کودکان از این وسایل آویزان می شوند یا این که آن ها را در کشش قرار می دهند.

مقاومت عالی در زمان زمین لرزه

زمانی که شما یک محصول با کیفیت را خریداری می کنید و این محصول از لحاظ رانش زمین و حوادث غیر مترقبه نیز مقاوم است خیلی برایتان جذاب می شود که وسیله تهیه شده امکانات مناسبی را در اختیارتان گذاشته است.

تا بحال با چندین مزیت محصولات پلی اتیلنی آشنا شدیم، بهتر است بحث خارج نشویم و به مبحث خودمان بپردازیم ، علاوه بر موارد فوق، محصولات ایمنی (کفپوش و دیوارپوش) هم یکی از موارد مورد استفاده از مهدکودک ها هستند، زمان هایی که مهد شلوغ است و کودکان در حال بازی با این محصولات هستند ممکن است مشکلاتی از قبیل برخورد با وسایل بازی و یا برخورد کودکان با دیوار های مهد در مرکزتان رخ دهد به همین دلیل نیز اگر از محصولات ایمنی مثل تاتامی استفاده نکنید ممکن است عواقب آن گریبانتان را بگیرد.

محصولات چوبی از دیگر مواردی هستند که به زیبایی مهدتان کمک می کند. ست مشاغل کودک یکی از همان محصولات است این ست کاملاً توانسته برای بچه ها مشاغل مورد نیاز جامعه را تداعی کند و کودکان را محیط را برایشان شبیه سازی کنند.

یکی از آن ها آشپزخانه دو تکه است که می تواند به راحتی جای خود را در میان فضای بازی شما پیدا کند. آشپزخانه دو تکه از یک یخچال و یک سرویس گاز ، سینک و کابینت تشکیل شده است و سعی شده تا جزییاتی را مشابه محصول اصلی در خود داشته باشد و به نوعی به آن وفادار بماند. بدنه این محصول از جنس MDF با روکش پلی یورتان ضد حساسیت است که نگرانی خانواده ها را از هر بابت از بین خواهد برد.

میز و صندلی کودک

اگر شما هم می خواهید که مهدتان برای کودکان جذاب باشد حتماً باید میز و صندلی را در مکان خود جدی بگیرید، میز های کودک در طرح و ابعاد مختلفی تولید می شوند، باید مهدکودک خود را در نظر بگیرید و متناسب با طرح و رنگ فضای مهدتان صندلی ها را تهیه کنید ، میز های مهد نیز از این قانون مستثنی نمی باشند.

توصیه های فوق را جدی بگیرید و در اگر مجوز های تاسیس را دریافت کرده اید و آماده ی تجهیز مهدتان هستید، با قدرت کارتان را آغاز کنید:).

منبع: حراجی لوازم مهد در بازی سازان

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از