سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تجهیزات ایرانی‌ها برای مقابله با کرونا کافی است؟

baran ghatar.com ۱۴ بهمن ۹۸ دیدگاه ۳۱۰

در روزهای گذشته ویروس کرونا و نگرانی از شیوع آن دغدغه‌ای جهانی بوده. یکی از انتقادات به مسئولان کشور هم بی‌تفاوتی‌شان نسبت به این فاجعه بین‌المللی و برخورد با آن است.

این که با وجود تصویب دولت در روز جمعه، پروازهای چین تا روزها بعد متوقف نشده بود، سوالات و ترس بسیاری را موجب شد و مردم می‌پرسیدند چرا مدیران سلامت و امنیت ایران، نسبت به این موضوع که ممکن است خطرات جانی برای کل کشور داشته باشد توجه لازم را از خود نشان نمی‌دهند. یکی دیگر از نکاتی که توجه‌برانگیز بوده و با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شده، نحوه روبرو شدن با مسافران و بررسی موارد مشکوک به ابتلاست.

در تصاویری که منتشر شده به نظر می‌رسد ماموران ایرانی مستقر در فرودگاه‌های داخلی، تجهیزاتی مشابه با همتایان خود در دیگر کشورها حتی کشوری مانند اندونزی ندارند. در این مورد تا این ساعت واکنشی نشان داده نشده. در اینجا چند تصویر مرتبط با موضوع را که می‌تواند تفاوت‌ها را نشان دهد مرور می‌کنیم. ابتدا چند فریم که از فرودگاه‌های آسیایی و اروپایی منتشر شده.

کرونا

کرونا

اینها هم دو تصویر که خبرگزاری‌های داخلی از فضای امنیتی فرودگاه‌های خودمان منتشر کرده‌اند. سادگی پوشش ماموران و شکل برخورد با مسافران به نظر شما شبهه‌برانگیز نیست. اگر نظری دارید یا موردی را مشاهده کرده‌اید برای ما بنویسید. از توضیحات مسئولان بهداشت و درمان کشور در این زمینه استقبال می‌کنیم.

کرونا

کرونا

منبع: برترین ها

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن