سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حرف‌های تلخ شهردار مشهد درباره وضعیت شهر

lokomotive ghatar.com ۲۴ اسفند ۹۸ (۲) دیدگاه ۹۵۴

شهردار مشهد گفت: امروز اوضاع در مشهد حادتر و نگران‌کننده شده و متاسفانه خیلی از چیزهای بدی که پیش‌بینی کرده بودیم دارد اتفاق می‌افتد.

وبگردی: محمدرضا کلائی شهردار مشهد گفت: امروز اوضاع در مشهد حادتر و نگران‌کننده شده و متاسفانه خیلی از چیزهای بدی که پیش‌بینی کرده بودیم دارد اتفاق می‌افتد.

بر اساس آخرین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی تاکنون با اضافه شدن ۱۱۰ مبتلای جدید به ۳۹۵ نفر رسیده است.

۲۷۰ نفر از کل مبتلایان به ویروس کرونا در این استان در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند و بقیه در مناطق زیرپوشش سایر دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی این استان هستند.

تعداد جانباختگان استان خراسان رضوی بر اثر بیماری کرونا که آزمایش آنها به طور قطعی مثبت شده است ۲۸ تن است که ۲۰ تن از این تعداد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ۶ تن مربوط به دانشکده علوم پزشکی نیشابور هستند و دانشگاههای علوم پزشکی تربت‌جام و گناباد هم هر کدام یک فوتی داشته‌اند.

منبع: ایرنا

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1
1
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
2
علیجلالی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
جلالی
Guest
جلالی

ای کاش جناب شهردار می فرمودن از بین کشته شدگان کرونا چه تعدادشون کارگرهای شرکت های پیمانکاری شهرداری مشهد هستند که همچنان در حال رنگ کردن جداول و تعویض جداول هستند

علی
Guest
علی

اینها بی وجدان تر از این هستند بدبخت کارگرها و رفتگرها

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن