سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جدول حداقل حقوق کارگران بدون فرزند و دارای فرزند

lokomotive ghatar.com ۲۲ فروردین ۹۹ یک دیدگاه ۲۱۲

با تعیین حداقل دستمزد در ساعات پایانی چهارشنبه، میزان دریافتی کارگران بدون فرزند و دارای فرزند اعلام شد.

قطار وبگردی: بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به تعیین حداقل دستمزد سی روزه کارگران به مبلغ یک میلیون و ۸۳۵ هزار و ۴۲۷ تومان، در کنار مشخص شدن کمک هزینه مصرفی خانوار به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و حق مسکن دویست هزار تومانی، دریافتی کارگران بدون فرزند در ماه سی روزه ۲ میلیون و ۴۳۵ هزار و ۴۲۷ تومان خواهد بود. در عین حال مزد روزانه نیز امسال به مبلغی برابر با ۶۱ هزار و ۱۸۰ تومان و ۹ ریال تعیین شده است به این ترتیب دریافتی کارگران بدون فرزند برای ماه‌های ۳۱ روزه به ۲ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۶۰۷ تومان می رسد.

حق اولاد برای یک فرزند برابر با ۱۸۳ هزار و ۵۴۲ تومان و ۷ ریال تعیین شده است. حق اولاد دو فرزند نیز به ۳ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۸۵۴ تومان می رسد. بر این اساس دریافتی کارگران دارای یک فرزند برای ماه سی روزه حداقل ۲ میلیون و ۶۱۸ هزار و ۹۵۹ تومان و دریافتی کارگران دارای دو فرزند برای ماه سی روزه برابر با ۲ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۶۱۲ تومان و ۴ ریال است. جدول زیر دربردارنده جزییات مقایسه دستمزد در سال ۹۸ و ۹۹ و جزییات ردیافتی کارگران بدون فرزند، دارای یک فرزند و دارای دو فرزند است.


جدول حقوق کارگران در سال 99

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
علی Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
علی
Guest
علی

خاک تو کارگرا با این دولت که با ررای گیری حقوق ۱۴ میلیون کارگر و ۶ میلیون بازنشسته رو تعیین میکنه و خاک تو سر کارگری که میره به نماینده مجلسی رای میده که برای کارگر نماینده نیست

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن