سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

چطور خیالمان را ازخدمات نقاشی ساختمان آسوده کنیم؟

abedi # ۰۷ خرداد ۹۹ دیدگاه ۴۷


دکوراسیون داخلی منزل همیشه برای کدبانوها و خانم‌های خانه‌دار از اهمیت زیادی برخوردار است. البته این بدین معنی نیست که دکوراسیون داخلی برای خانم‌هایی که بیرون از خانه مشغول به فعالیت هستند و یا آقایانی که بیشتر زمان خود را خارج از خانه سپری می‌کنند، دارای اهمیت نیست. اما به‌هرحال خانم‌های خانه‌دار بیشترین زمان را در محیط منزل سپری می‌کنند و هارمونی رنگ‌ها و طرح‌ها، روی روحیه آن‌ها تأثیرگذارتر است. دکوراسیون داخلی همیشه نشان‌دهنده‌ی سلیقه و ذوق بانوی یک خانه است اما این کار اغلب هزینه‌های بسیاری به همراه دارد. گاهی برای کاهش هزینه‌ها ممکن است به افراد غیرمتخصص اعتماد کنیم که خود این کار هرچند در ظاهر هزینه کمتری برای خانواده دارد، اما ممکن است به‌مرورزمان متوجه شوید که خانه دوباره نیاز به بازسازی و تعمیر پیداکرده و به این صورت هزینه‌هایتان چندباره شود.

برای تغییر دکوراسیون به چه کسی اعتماد کنیم؟

اپلیکیشن استادکار به‌عنوان مرجعی برای خدمات منزل و ساختمان شناخته می‌شود که برای هر خدمتی که نیاز داشته باشید، می‌تواند بهترین افراد را به شما معرفی کند تا در اسرع وقت، کارهای موردنظرتان را انجام دهند. شما می‌توانید بدون کثیف کردن لوازم منزل و به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن این کارها را انجام دهید و خاطرتان جمع باشد که حین کار تغییر دکوراسیون قرار نیست تمام وسایل، سقف و کف خانه پر از آلودگی شود.

حتماً برای شما هم پیش آمده که نصب کاغذ دیواری و یا نقاشی ساختمان را بر اساس معرفی و سفارش دوست و آشنا یا گشت‌و‌گذار و جستجو در اینترنت به کسی بسپارید و بعد از انجام کار به دلیل شلختگی‌های ایجادشده، از کرده خود پشیمان شوید؟ اینجاست که شناخت کامل و جامع از فردی که قرار است در طراحی دکوراسیون به شما کمک کند، راهگشا خواهد بود.

استادکار شرایطی را به وجود آورده که می‌توانید بعد از ثبت کردن سفارش خود، متخصصانی که به شما پیشنهاد می‌دهند را از نظر امتیاز و پیام‌هایی که کاربران دیگر در مورد متخصص نوشته‌اند بررسی کنید تا مطمئن شوید این فرد مناسب انجام کار شماست. حتی برای خیلی از کارها می‌توانید از بازدید و کارشناسی رایگان متخصصان بهره ببرید. در این مواقع می‌توانید از متخصص بخواهید نمونه کارهای انجام‌شده‌اش را به شما نشان دهد تا خیالتان بابت تخصص و توانمندی او راحت شود.

 

 

استادکار چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

اگر به فکر تغییر دکوراسیون با هزینه مناسب هستید و دوست دارید کارتان با کیفیت بالا انجام شود، حتماً سری به سایت استادکار بزنید. از نقاشی ساختمان و نصب کاغذدیواری گرفته تا بنایی و بازسازی کامل ساختمان را می‌توانید به استادکار بسپارید. حتی بعد از تمام شدن کار نقاشی ساختمان می توانید از خدمات نظافت منزل استفاده کنید و تا خانه بعد از اتمام کار محیای استفاده باشد. البته خدمات استادکار بسیار گسترده است و تمامی خدمات منزل، ساختمان، خودرو و حتی سلامت را در بر می‌گیرد.

در کار با پلتفرم استادکار هرگز نگران ارائه‌ی خدمات با کیفیت پایین نخواهید بود چرا که تیم پشتیبانی استادکار نظارت دقیقی بر ارائه‌ی خدمات توسط متخصصان استادکار دارد و از زمان ثبت سفارش تا اتمام کامل ارائه‌ی خدمات موردنظر با هدف ایجاد آرامش برای مشتریان خود، همراه شما خواهد بود.

استادکاران پیش از همکاری با این مجموعه باید دوره‌های فنی را پشت سر بگذارند و در صورت داشتن تخصص و مهارت، اجازه همکاری خواهند یافت و ازآنجاکه ارائه‌ی گواهی عدم سوءپیشینه از شرایط اصلی مجموعه است بنابراین خانم‌های خانه‌دار برای سفارش خدمات به‌راحتی می‌توانند به استادکار اطمینان کنند.

 

در شرایط کرونا چطور به استادکار اعتماد کنیم؟

شرایط و استانداردهای استادکار برای ارائه خدمات با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا بسیار سختگیرانه است. استادکار با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ هزار متخصص، از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد با رعایت تمامی اصول بهداشتی، ارایه خدمات به شهروندان را بدون وقفه انجام دهد تا نیاز مردم برای بیرون آمدن از خانه به حداقل برسد. هم برای حفظ سلامتی شهروندانی که از خدمات استادکار استفاده می‌کنند و هم تامین سلامت نیروهای متخصص همکار ، تلاش کرده با ارایه آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به آنها و همینطور تامین ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده موردنیاز، خدمات خود را به شیوه‌ای مطمئن و ایمن به شهروندان ارائه کند.

 

شهروندان تهرانی و کرجی می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به آموزش‌های ارائه شده به متخصصان استادکار و همچنین رعایت اصول بهداشتی، برای هرگونه سرویس‌ فنی و خدماتی مورد نیاز خود اعم از تعمیرات لوازم منزل، سرویس تاسیساتی، خدمات ضدعفونی شرکت‌ها و منازل و دیگر خدمات فنی اورژانسی، از این اپلیکیشن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه سفارش دریافت کنند.

 

 

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن