سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

انتقاد کاربران از تیپ جدید نوید محمدزاده +عکس

baran ghatar.com ۰۷ تیر ۹۹ (۳) دیدگاه ۱۷۳۲

پوشش جدید نوید محمدزاده در مراسم اکران «شنای پروانه» و در حاشیه حضورش روی فرش قرمز این فیلم در سینما آزادی با انتقاد کاربران فضای مجازی مواجه شده است.

نوید محمدزاده، به همراه علی شادمان، بازیگر نقشِ اشکان خروس در «شنای پروانه»، عصر جمعه، در پردیس سینما آزادی به تماشای این فیلم نشست.

پوشش نوید محمدزاده در مراسم شنای پروانه

 
واکنش کاربران در این رابطه را بخوانید:
انتقادات پوشش نوید محمدزاده در مراسم شنای پروانه

«شنای پروانه» به‌کارگردانی محمد کارت، تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی و بازی جواد عزتی، امیر آقایی، طناز طباطبایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان و …، از چهارشنبه چهارم تیر روی پرده سینماهای کشور رفته است.

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2
1
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
3
azarazadمسعود افخم
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
مسعود افخم
Guest
مسعود افخم

عجب آبشونه ای کرده نوید

azad
Guest
azad

عجب.. عجب.. عجب خدایا ما ایرانی ها میخوایم با این فرهنگ و دیدگاه ماورایی دنیا رو فتح کنیم ؟ به راستی اینهمه باد به غبغب میندازیم و با کلی اِهِن و تُلُپ صدامون رو کُلُفت میکنیم و میگیم ” من یک ایرانی ام” و کلی هم افتخارات برای خودمون میبافیم … واقعا با این فرهنگ و دیدگاه ؟ آخه به من و شما و اون یکیا و اون بقیه ها چه مربوطه کی چی تنش میکنه؟ یکنفر دوست داره تیشرتش رو بکنه داخل کمر شلوارش.. خب بکنه…. به ما چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون یکی دوست داره با صندل جوراب به پاش کنه…… Read more »

azar
Guest
azar

هردم از این باغ بری میرسد ….. همه کار مملکت درست شده فقط شلوار و تیشرت آقای نوید محمد زاده در مملکت مشکل بوجود آورده …..

×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن