سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

فروش قسطی برای پرداخت قبض و اجاره

tesla teslapress24.com ۲۳ مهر ۹۹ دیدگاه ۵۱

در بازار لوازم خانگی کالایی برای کم‌درآمدها وجود ندارد

کاسبان با فروش قسطی لوازم خانگی سرپا مانده‌اند

اگرچه امسال، افزایش تورم قیمت لوازم خانگی را به صورت نجومی بالا برد. و سود بالایی را نصیب آن دسته از فروشندگانی که انبارها یا مغازه‌های پر از جنس داشتند. کرد اما روی دیگر این سود شیرین، کاهش چشمگیر تقاضا بود. گزارش میدانی از بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد. تقاضا نسبت به سال گذشته به ۴۰ درصد رسیده و کاسبان با فروش قسطی لوازم خانگی و مدت‌‎دار سرپا مانده‌اند.

تصلا– افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم در یک سال اخیر بازار را با رکود مواجه کرده است. و بسیاری از کاسبان بازار هم از این وضعیت ناراضی هستند، هرچند بسیاری معتقدند با گرانی لوازم خانگی و … بسیاری از فروشنده‌ها که محصولاتی در انبار داشتند به یکبار به سودهای کلان دست یافتند. اما مساله این روزها تنها قیمت نیست. تقاضا در بازار و به دنبال آن درآمد کسبه کاهش چشم‌گیری داشته است. و برخی فروشندگان فروش قسطی لوازم خانگی را ترجیح می دهند.

همچنین این روزها به همان اندازه که بازار تعمیرات لوازم خانگی با افزایش تقاضا روبروست. بازار فروش لوازم خانگی سوت و کور است و به خریدهای ضروری محدود شده است.

مشتریان به دنبال محصولات برند و گران نیستند

برای آگاهی از وضعیت کسبه لوازم خانگی و اینکه آنها چه برنامه‌ای برای غلبه بر شرایط کنونی دارند با برخی از فروشنده‌ها گفتگو کردیم.

ادامه مطلب

*
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)
*

بازار لوازم خانگی در چنبره دلالان

مصرف‌کننده بی نصیب از افزایش تولید لوازم خانگی

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن