سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

قیمت گذاری لوازم خانگی در انبارهای زیر پله‌ای

tesla teslapress24.com ۲۵ مهر ۹۹ دیدگاه ۳۳

قیمت گذاری لوازم خانگی در انبارهای زیر پله‌ای

رئیس اتحادیه لوازم خانگی:

لوازم خانگی قیمت واقعی ندارد

۷۰ درصد لوازم خانگی تولید داخلی دارند. و تنها ۳۰ درصد ارز بری دارد که آن نیز مربوط به موتور می‌شود. اما همین ۳۰ درصد قطعات وارداتی بهانه‌ای شده. برای افزایش قیمت افسارگسیخته لوازم خانگی تولید. داخل که این روزها با قیمت‌های نجومی به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

تصلا– رئیس اتحادیه لوازم خانگی می‌گوید: توجه به اینکه در سه سال گذشته اجازه واردات وجود نداشت. ماشین لباسشویی ایرانی ۲۶۰ هزار تومانی تمام اتوماتیک را باید ۷ میلیون تومان خرید.

اکبر پازوکی در مورد آخرین وضعیت لوازم خانگی گفت: شرایط بازار به شکلی است که اگر لوازم خانگی را با دلار ۳۰ هزار تومانی در نظر بگیریم. با همان دلار ۳۰ هزار تومانی در دبی می‌توان ماشین لباسشویی بوش آلمان را ۱۰ میلیون تومان خرید.

وی ادامه داد: اگر صنعت در اولویت قرار دارد. باید آن را تقویت کرد و حرفی از واردات نباشد. البته واردات در همه زمان‌ها بد نیست. زیرا تولیدکننده باید بداند همرزمی در کنار خود دارد. و اگر تولیدات داخل با افزایش لوازم خانگی و کاهش کیفیت مواجه شود. رقبا با کیفیت با قیمت بهتر به مشتری عرضه می‌کنند.

انتقاد از رویه نادرست برخورد با فروشندگان لوازم خانگی


پازوکی با انتقاد از رویه نادرست برخورد با فروشندگان لوازم خانگی در این زمینه توضیح داد: قاچاق، احتکار و نبود کالا را به فروشنده ربط می‌دهند، مشخص نیست ما فروشنده‌ایم یا توزیع کننده! چرا قیمت کالا را از ما می‌پرسند؟ زمانی که کالا در بازار موجود و مواد اولیه به قیمت مناسب به دست‌شان برسد، برای هیچ وارد کننده‌ای با دلار ۳۰ هزارتومانی، واردات صرفه اقتصادی ندارد.

ادامه مطلب

*
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)
*

بازار لوازم خانگی در چنبره دلالان

مصرف‌کننده بی نصیب از افزایش تولید لوازم خانگی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از