سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

قسطی می‌فروشیم پول اجاره دربیاد

tesla teslapress24.com ۰۷ آبان ۹۹ دیدگاه ۷۶

کاسبان با فروش قسطی لوازم خانگی سرپا مانده‌اند

اگرچه امسال، افزایش تورم قیمت لوازم خانگی را به صورت نجومی بالا برد. و سود بالایی را نصیب آن دسته از فروشندگانی که انبارها یا مغازه‌های پر از جنس داشتند. کرد اما روی دیگر این سود شیرین، کاهش چشمگیر تقاضا بود. گزارش میدانی از بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد. تقاضا نسبت به سال گذشته به ۴۰ درصد رسیده و کاسبان با فروش قسطی لوازم خانگی و مدت‌‎دار سرپا مانده‌اند.

تصلا– افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم در یک سال اخیر بازار را با رکود مواجه کرده است. و بسیاری از کاسبان بازار هم از این وضعیت ناراضی هستند، هرچند بسیاری معتقدند با گرانی لوازم خانگی و … بسیاری از فروشنده‌ها که محصولاتی در انبار داشتند به یکبار به سودهای کلان دست یافتند. اما مساله این روزها تنها قیمت نیست. تقاضا در بازار و به دنبال آن درآمد کسبه کاهش چشم‌گیری داشته است. و برخی فروشندگان فروش قسطی لوازم خانگی را ترجیح می دهند.

همچنین این روزها به همان اندازه که بازار تعمیرات لوازم خانگی با افزایش تقاضا روبروست. بازار فروش لوازم خانگی سوت و کور است و به خریدهای ضروری محدود شده است.

مشتریان به دنبال محصولات برند و گران نیستند

برای آگاهی از وضعیت کسبه لوازم خانگی و اینکه آنها چه برنامه‌ای برای غلبه بر شرایط کنونی دارند با برخی از فروشنده‌ها گفتگو کردیم.

ادامه مطلب

*
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)
*

قیمت گذاری لوازم خانگی در انبارهای زیر پله‌ای

معرفی انواع بهترین مودم جیبی ۴G موجود در بازار

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از