سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

آموزش آنلاین جیب والدین را خالی کرد

tesla teslapress24.com ۱۱ آبان ۹۹ دیدگاه ۶۲

تبلت‌های مناسب برای اپلیکیشن آموزش شاد

معرفی تبلت دانش آموزی در سه رده قیمتی

آموزش

تصلا– این روزها کمتر جایی است که صحبت از آموزش آنلاین و مشکلات و دغدغه‌های مرتبط با آن نباشد. یکی از دغدغه‌های اصلی در رابطه با آموزش آنلاین استفاده از گوشی یا تبلت مناسب است. با توجه به اینکه سامانه شاد یکی از اصلی‌ترین سامانه‌های آموزشی کشور محسوب می‌شود و تعداد زیادی از دانش‌آموزان مشکلات قابل‌توجهی در رابطه با استفاده از این سامانه و اپلیکیشن آن دارند. دانش‌آموزان و والدین آن‌ها به دنبال یافتن تبلت مناسب هستند تا هم این اپلیکیشن روی آن اجرا شود و هم مقرون‌به‌صرفه باشد. تبلت دانش آموزی برای این کار مناسب هستند.

در همین رابطه مدیرعامل سازمان صنایع آموزشی ایران پنجشنبه. ۲۴ مهر اعلام کرد به ‌زودی ۱۱۰ هزار تبلت دانش‌آموزی در تمام استان‌ها جهت تسهیل آموزش آنلاین و امکان بهره‌مندی از خدمات فضای آموزشی مجازی توزیع می‌شود.

وی در رابطه با این خبر اذعان کرد قطعات این تبلت‌ها از کشورهای مالزی و چین وارد می‌شوند. و عملیات مونتاژ و تولید تبلت‌ها در تهران بلافاصله پس از ترخیص قطعات خریداری‌شده از گمرک آغاز می‌شود.

طبق گفته محمد علی مصلحی، مدیرعامل صنایع آموزشی، تبلت‌ها با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و خدمات پس از فروش ۱۸ ماهه عرضه می‌شود. در ضمن ظاهراً اپلیکیشن‌های از پیش‌ نصب‌ شده این تبلت‌ها تنها با توجه به رویکرد پیاده‌سازی اهداف آموزشی و پرورشی، انتخاب و نصب خواهند شد. و برای انتخاب آن‌ها از کارشناسان تربیتی نیز نظرخواهی می‌شود.

طبق گفته مصلحی ظاهراً این تبلت‌ها که اندازه نمایشگر آن‌ها ۸ اینچ است. همراه با اپلیکیشن‌هایی مثل اپلیکیشن‌های تماس صوتی و تصویری و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان متنی عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب

*
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)
*

قیمت گذاری لوازم خانگی در انبارهای زیر پله‌ای

معرفی انواع بهترین مودم جیبی ۴G موجود در بازار

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن