سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مشاوران مالی چه خدماتی در اختیار ما قرار می‌دهند؟

dell ghatar.com ۱۱ آبان ۹۹ دیدگاه ۵۹

چرا مشاوره مالی؟ با داشتن مشاوره مالی شما می‌توانید در سه مسئله مهم برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل فردی را در کنار خود داشته باشید که در مباحث مالی با تجربه باشد و هزینه‌های شما را به حداقل برساند.همچنین هر فردی بسته به نیاز خود برای جلوگیری از سواستفاده‌ها، تقلب‌ها و مغایرت‎‌های مالی احتیاج به فردی با تجربه و کاربلد دارد.

مشاوره مالی
 

مشاور حسابداری

مشاور حسابداری فردی است که در تمامی زمینه های مالی و حسابداری با توجه به حساسیت خاص محاسسبات مالی، تخصص لازم را کسب کرده و برپایه دانش وسیع خود قادر به تجزیه و تحلیل استراتژیک تمام جنبه های مالی یک کسب و کار است . بینش وسیع مشاوران حسابداری آنها را از حسابداران معمولی متمایز می‌سازد، این مشاوران علاوه بر دامنه وسیع اطلاعات و اشرافی که به تمامی امور حسابداری دارند با نگاه تیزبین خود قادرند برای کمبودها و مشکلات احتمالی بهترین و به روزترین راهکارها را ارائه نمایند .
 
مشاوران حسابداری علاوه بر داشتن تحصیلات عالیه در رشته حسابداری، دوره‌های تکمیلی را گذرانده اند و موفق به دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی هم گردیده اند، لازم به ذکر است که این مشاوران در رسته کاری خود سال‌ها در کسوت حسابدار تجربه اندوزی کرده اند و به صورت دائمی به رصد شرایط اقتصادی و صنعتی به درجه مشاور حسابداری دست یافته اند .
 
مشاوران مالی چه خدماتی در اختیار ما قرار می‌دهند؟
این افراد به شما کمک می‌کنند تا استراتژی درستی را در رابطه با هزینه‌ها و سود و زیان‌های مالی کسب و کار خود پیش ببرید، به عنوان مثال مشاوره حسابداری در کنار شماست تا یکی از مهم‌ترین و خطیرترین موارد که ثبت صحیح اسناد مالی در دفاتر قانونی است را به درستی پیش ببرید.

مشاوره حسابرسی خدماتی مانند بازرسی صورت‌های مالی و بررسی عدم مغایرت گزارش‌ها را ارائه می‌دهد و مدیران را برای ارتقای سیستم مالی همراهی می‌کند.

به طور کلی اگر می‌خواهید در تمامی زمینه های مالی و حسابداری بی‌نقص و بدون اشتباه پیش بروید. برای کمبودها و مشکلات احتمالی بهترین و به روزترین راهکارها را داشته باشید مشاوره مالی این خدمات را به شما ارائه خواهد داد.
 

وظایف مشاور حسابرسی چیست؟

 

 • بازرسی صورت های مالی و حسابهای موسسه یا بنگاه و مقایسه آنها با اصول و استانداردهای حسابداری
 • جمع آوری ارقام و تحلیل آماری
 • کنترل و بررسی عملیات حسابداران و بررسی صحت گزارشات ارسال شده توسط آنها
 • ارائه گزارش بررسی‌های خود به هیئت مدیره، سهامداران، بانک‌ها و سایر افراد ذینفع
 • بررسی صحت عملکرد کارکنان و حسابداران
 • ارزیابی سیستم گزارش مالی شرکت
 • ارائه پیشنهاد جهت پیشرفت، توسعه و کنترل امور واحد تجاری
 • بررسی صحت گزارش های ارائه شده توسط حسابداران
 • جلوگیری از بروز تقلب و سوء استفاده مالی
 • ارزیابی توان مالی بنگاه و ارائه راهکار جهت پیشرفت و ساماندهی امور مالی

وظایف مشاور حسابرسی چیست؟
 

ماموریت آرموو در مشاوره مالی

آرموو تلاش کرده براساس نیازسنجی از مشاغل گوناگون، بهترین خدمات مشاوره مالی را در تمام حوزه های کسب و کار با بهره گیری از دانش و مباحث روز دنیا ارائه دهد تا به دلیل بی‌حساب و کتاب بودن مسائلی چون حسابداری، مالیات، ارزش افزوده، سرمایه گذاری و غیره، مدیریت اموال شما یا کسب و کارتان در مخاطره قرار نگیرد.
 

ماموریت آرموو در مشاوره حسابداری

هدف ما در بخش مشاوره حسابداری آرموو، ارائه مشاوره در زمینه اصلاح سیستم‌های حسابداری، خرید و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری، کمک در انجام کدگزاری و اصلاح حسابهای مالی، بستن حسابها، تهیه تراز آزمایشی ، صورتهای مالی اساسی ( ترازنامه ، سود وزیان وگردش وجوه نقد) به انواع بنگاه های اقتصادی است، مشاوران ما با تکیه بر دانش و مهارت خود قادرند در چهار دسته حسابداری صنعتی، پیمانکاری،  بازرگانی و خدماتی مشاوره های سازنده ای منطبق با استاندارد‌های حسابداری و روش‌های جدید مالی ارائه نمایند.
 

ماموریت آرموو در مشاوره حسابرسی

مشاوران حسابرسی آرموو با بررسی دقیق، همه جانبه، کارشناسانه و موشکافانه موضوعاتی که طرح می نمائید و با استفاده از تمام ابزارهای به روز در حسابرسی عملکرد (شاخص ها، معیارها و سنجه های معتبر) و اتخاذ رویکردهای معتبر و حرفه ای (مقایسه با معیارها، مقایسه با عملکردهای برتر و مانند آن)، توجیحات فنی خود در خصوص صحت و اعتبار رویکردها، رفع مغایرات احتمالی را ابراز می نمایند و با اطمینان به فرآیند، نتایج، یافته های خود توصیه هایی را در قالب مشاوره حسابرسی به وضوح بیان می نمایند، این توصیه ها میتواند در تهیه  آئین نامه ها و دستورالعملهای داخلی بنگاه ها موثر باشد کما اینکه از تاثیر راهنمایی های مشاوران آرموو در زمینه پلمپ دفاتر قانونی ، تحریر دفاتر قانونی ، تهیه و ارسال اظهارنامه های مالیاتی نمی توان غافل شد.
 
مشاوران آرموو چه برتری نسبت به سایرین دارند؟
مشاوره مالی در آرموو دارای چندین زیرشاخه می‌باشد زیرا امورمالی پیچیدگی بسیاری دارد و نیازمند چندین تخصص می‌باشد، بنابراین مشاوره مالی آرمو نیز در بر گیرنده زیر شاخه هایی همچون مشاوره حسابداری

مشاوره حسابرسی، مشاوره مالیات اشخاص و اصناف ، مشاوره مالیات شرکت‌ها، مشاوره مالیات بر ارزش افزوده می گردد. پس می توان گفت زیر سایه مشاوره مالی آرموو می‌توانید سلامت حساب ها و کسب و کار خود را تضمین کنید.

راه‌های برقراری ارتباط با مشاوران آرموو

 • از طریق سامانه تلفنی و تماس با شماره (۴۵۲۹۸_۰۲۱)
 • ورود به سایت آرموو (armoo.co)
 • از طریق اپلیکیشن آرموو

رپورتاژ آگهی

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن