سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

با ۳۰ میلیون تومان چه یخچالی برای جهیزیه بخریم؟

tesla teslapress24.com ۱۳ آبان ۹۹ دیدگاه ۸۹

ارزان‌ترین لوازم ایرانی برای خرید جهیزیه کدامند؟

لیست خرید جهیزیه ارزان با بودجه ۳۰ تا ۷۰ میلیونی

جهیزیه

تصلا – بررسی قیمت لوازم خانگی نشان می‌دهد یک فرد بازنشسته برای خرید جهیزیه ارزان حداقلی باید حداقل حقوق ۹ ماه خود را به‌طور کامل پرداخت کند. تورم موجود در بازارهای ایران که عامل اصلی آن گران شدن ارز و از طرفی حذف ارز دولتی برای واردات کالاهاست، باعث شده لوازم‌خانگی به صورت سرسام‌آوری گران شوند.

این مسئله فقط به بالا رفتن قیمت لوازم‌خانگی مربوط نمی‌شود. بر اساس آمار منتشر شده در بهار و تابستان امسال( سال ۱۳۹۹) هزینه سبد خوراکی در خانواده‌های کارگری و بازنشستگان به بیش از ۲ میلیون تومان رسیده است. یعنی یک کارگر یا یک فرد بازنشسته باید تمام حقوق ماهیانه خود را برای تأمین مایحتاج ضروری خود خرج کند.

فرض کنید همین کارگر قرار است برای فرزند خود جهیزیه تهیه کند. همزمان با از افزایش بی‌رویه قیمت انواع خوراکی و همچنین اجاره بها، قیمت لوازم‌خانگی نیز با سرعت بسیار زیاد در حال افزایش است.

آمار منتشر شده از تورم نقطه به نقطه شهریور ماه سال جاری (۱۳۹۹) که توسط مرکز آمار ایران اعلام شده است، نشان می‌دهد که خانواده‌های ایرانی در شهریور ماه سال جاری نسبت به شهریورماه سال ۱۳۹۸، برای خرید مایحتاج ضروری خود ۳۴٫۴ درصد بیشتر هزینه کرده‌اند اما تورم واقعی مربوط به کالاهای مصرفی در خانواده‌ها در یک بازه زمانی از شهریور ۱۳۹۸ تا شهریور ۱۳۹۹ یعنی در حدود یک سال بسیار بیشتر از آمار و ارقامی است که منتشر شده است.

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

تلویزیون های لاکچری رول شونده به بازار می‌آید


معرفی انواع بهترین مودم جیبی ۴G موجود در بازار

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از