سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

فروش قسطی منجی فروشندگان لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۱۴ آبان ۹۹ دیدگاه ۲۱

فرار از رکود بازار لوازم خانگی با فروش قسطی

رکود بازار لوازم خانگی باعث شده برخی فروشنده‌ها برای سرپا ماندن در این بازار به فروش قسطی با اقساطی بیش از ۴ سال روی آورند.

تصلا-رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی کرج گفت.: در حال حاضر وضعیت فروش شرکت‌های داخلی مناسب نیست و برخی از شرکت‌های داخلی به فروش قسطی به صورت حتی ۵۰ ماهه روی آورده‌اند.

اسدالله غلام رضایی گفت: بازار لوازم خانگی به علت نابرابری قیمت دلار و ریال دچار رکود است. وی در ادامه افزود: یکی دیگر از علل وضعیت کنونی بازار کاهش قدرت خرید مردم است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی کرج در خصوص کالاهای وارداتی گفت.: کالای خارجی در کشور موجود است اما تمایل مردم به خرید این نوع اجناس به دلیل قیمت و مسائلی مانند گارانتی و پشتیبانی‌ها پایین آمده است. مثلا در حال حاضر کالای وارداتی داریم که مربوط به ۱۰ سال پیش است اما کسی آن را نمی‌خرد.

وی در ادامه از طرح‌های اقساطی شرکت‌های داخلی برای فروش محصولات خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت فروش شرکت‌های داخلی هم مناسب نیست. و برخی از شرکت‌های داخلی به فروش اقساطی به صورت حتی ۵۰ ماهه روی آورده‌اند.

غلامرضایی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر با کمبودی در بازار مواجه نیستیم فقط مشکل قیمت و رکود داریم. که اگر قیمت گذاری‌ها واقعی باشد و نظارت‌ها صورت بگیرد شاهد کاهش قیمت مختصری خواهیم بود.

پیش از این نیز اکبر پازوکی در مورد وضعیت بازار لوازم خانگی، گفته بود.: در حال حاضر به دلیل مسائلی همچون افزایش بی رویه قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید مردم. فروش لوازم خانگی افت کرده و بازار تقریباً راکد شده است؛

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

تلویزیون های لاکچری رول شونده به بازار می‌آید


معرفی انواع بهترین مودم جیبی ۴G موجود در بازار

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از