سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

آشفته‌ بازار توزیع لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۱۷ آبان ۹۹ دیدگاه ۲۸

نظام توزیع لوازم خانگی نابسامان است

پازوکی:مواد اولیه داخلی گران‌تر از مواد وارداتی‌ با ارز ۳۰هزار تومانی است

تصلا – اکبر پازوکی، رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در بر ضرورت اصلاح طرح جامع تجارت تاکید کرد. و گفت: برای تعادل در عرضه و تقاضا و تناسب قیمتی، باید بخش توزیع لوازم خانگی در شرایط مناسبی قرار داشته باشد. این باور که نظام توزیع کالا می‌تواند برای تمام آنها یکسان باشد، باور غلطی است و در هیچ کجای دنیا به این صورت رفتار نمی‌شود.

باید این درک ایجاد شود که توزیع کالا با کالایی دیگر متفاوت است و باید این روند اصلاح شود. وی افزود: با اصلاح طرح جامع تجارت می‌توانیم ادعا کنیم که دیگر نیازی به سامانه‌های نظارتی و بازرسی نخواهیم داشت.

رفع موانع تامین مواد اولیه و سهولت توزیع کالا

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در رابطه با وضعیت تولید در صنعت لوازم خانگی. گفت: امروز باید شرایطی را ایجاد کنیم تا تولیدکننده از نظر تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید دغدغه‌ای نداشته باشد. اما نگرانی اصلی برای تولید لوازم خانگی تهیه و تامین مواد اولیه است.

پازوکی افزود: فولاد و مس و مواد پتروشیمی از ضروری‌ترین مواد اولیه مورد نیاز تولیدکننده لوازم خانگی است. سوال اینجاست که چرا بر روی این سه ماده اولیه بسیار ارزشمند که می‌تواند تولید و توزیع لوازم خانگی را رونق بدهد، نظارت درستی انجام نمی‌شود. باید بر قیمت این کالاها در بورس نظارت دقیق‌تری وجود داشته باشد که با قیمت مناسب به دست تولیدکننده برسد و تولید بر سر راه خود با مشکلات مواجه نباشد.

ادامه مطلب

.تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

تلویزیون های لاکچری رول شونده به بازار می‌آید


معرفی انواع بهترین مودم جیبی ۴G موجود در بازار

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از