سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

بایدن؛ منجی ۲روزه‌ی بازار لوازم خانگی ایران

tesla teslapress24.com ۲۴ آبان ۹۹ دیدگاه ۱۳۸

شکست ترامپ هم برای بازگشت آرامش به بازار لوازم خانگی ایران کافی نبود

رفت و برگشت قیمت لوازم خانگی و موبایل با نوسان دلار

تصلا _ آنچه این روزها پس از انتخابات آمریکا در بازار لوازم خانگی ایران مشاهده می‌شود. خروج خریداران از بازار و استقبال کسبه از فروش کالاهایی است که برای بالابردن قیمت آنها هفته تلاش کرده بودند.

بایدن؛ منجی ۲روزه‌ی بازارهای ایران

گشت‌وگذاری در خیابان جمهوری، مرکز فروش لوازم خانگی و صوتی و تصویری نشان از رکود خرید و فروش دارد. رکودی که دیگر همراه با تورم نیست و این بار متقاضیان کالا هستند که به ‌راحتی تن به خرید کالا نمی‌دهند.

این در حالی است که تا همین هفته گذشته این فروشندگان بودند که به شکل ساعتی برای محصولات خود نرخ تعیین می‌کردند. و تمایل چندانی هم به فروش کالا نشان نمی‌دادند. اما حالا همان افراد کالاهای خود را از دپو خارج کرده و برای رهایی از آن در چانه‌زنی‌ها رفتار نرم‌تری از خود بروز می‌دهند.

مشابه همین اتفاق در بازار لوازم خانگی ایران و موبایل ‌فروشان دیده می‌شود. فروشندگان پاساژ علاءالدین که تا همین هفته پیش درهای فروشگاه خود را به روی مشتریان می‌بستند. طی دو روز ابتدایی هفته جاری قیمت‌ها را به شکلی محسوسی پایین آوردند تا شاید اندک مشتریان حاضر در بازار از آنها خرید انجام دهند.

البته از ظهر دوشنبه معادلات بازار برهم ریخت و بار دیگر فروشندگان هم دست از عرضه کالا برداشتند.

ریشه این رفتار فعالان بازار لوازم خانگی ایران و تلفن همراه را باید کمی آن‌طرف‌تر، یعنی در خیابان فردوسی و چهارراه استانبول جست‌وجو کرد.

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)


قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!


بررسی و راهنمای خرید تلویزیون سونی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از