سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

چرا خبری از بیلبورد زیبا، جادار، مطمئن نیست؟

tesla teslapress24.com ۲۸ آبان ۹۹ دیدگاه ۱۰۱

کدام بیلبورد برند لوازم خانگی سهم بیشتری در آگهی‌های محیطی و اینترنتی دارد؟

بیلبورد های شهری در قبضه برندهای لوازم خانگی

تصلا – به نظر می‌رسد برندهای لوازم خانگی ایرانی نیز با آگاهی از این موضوع. این روزها تلاش مضاعفی در عرصه تبلیغات و بازاریابی در پیش گرفته‌اند. چنان‌که تعدادی از شرکت‌ها از تبلیغات بازرگانی صداوسیما گرفته تا بیلبورد های شهری را به قبضه خود درآورده‌اند. و گاه چنان به ورطه افراط کشانده شده‌اند که به ضدتبلیغ روی آورده‌اند.

با خروج شرکت‌های کره‌ای از بازار لوازم خانگی ایران، فعالان داخلی این صنعت تمام تلاش خود را در پیش گرفته‌اند. تا جای خالی ال جی و سامسونگ را پر کنند. حتی بعضی از شرکت‌های ایرانی پای را فراتر گذاشته. و در این مقطع سودای جهانی‌شدن را در سر پرورانده‌اند تا بدین‌گونه نام‌هایی نظیر ارج را احیا سازند.

در همین زمینه چندی پیش مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت. معدن و تجارت از استراتژی این وزارتخانه برای داشتن حدود سه یا چهار برند ملی لوازم خانگی در کلاس جهانی تا سال ۱۴۰۴ خبر داد. از این رو، امروز صنعت لوازم خانگی به یکی از پررشدترین و رقابتی‌ترین بازارهای کشور تبدیل شده است. اما آیا برای ورود به بازارهای جهانی، صرفاً افزایش کمّی تولیدات کفایت می‌کند؟.

در این زمینه کارشناسان معتقدند که هر برندی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی نیاز به یک استراتژی هوشمندانه و خلاقانه بیلبورد تبلیغی و بازاریابی دارد. در نبود این استراتژی، حتی باکیفیت‌ترین و پرتیراژترین کالاها هم ناشناخته می‌مانند و سرنوشتی جز شکست نخواهند داشت.

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)


قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!


بررسی و راهنمای خرید تلویزیون سونی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از