سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ریمارک‌ میلیونی لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۲۹ آبان ۹۹ دیدگاه ۲۲

ارتباط دلالان و برخی تولیدکنندگان لوازم خانگی برای نصب برچسب برندهای تقلبی

سود ۲۰ میلیونی خریداران کارتن خالی دست دوم لوازم خانگی

تصلا – خرید و فروش کارتن خالی دست دوم وسایل خانگی تا چندی پیش بیشتر در مناطقی نظیر بانه و کردستان رواج داشت. اما با خروج شرکت‌های ال جی و سامسونگ از ایران، حالا تب این کسب‌وکار در امین حضور، قلب بازار لوازم خانگی پایتخت داغ شده است. در این میان، سایت‌های خرید و فروش کالا هم به پناهگاهی امن برای دلالان کارتن تبدیل شده‌اند. سایت‌هایی که در آن کارتن‌های خالی لوازم خانگی با نرخ نجومی دو میلیون تومان هم تبادل می‌شود. اما سود چند ده میلیون تومانی دلالان و قاچاقچیان را تضمین می‌کند.

کره‌ای‌ها رفتند؛ اما برندهایشان ماند

گرچه شرکت‌های ال.جی و سامسونگ اواخر سال گذشته بازار ایران را ترک کردند. اما همچنان برند آنها به‌وفور در بازار یافت می‌شود.

فعالان بازار مدعی هستند خروج این دو برند از ایران فقط ظاهرسازی است. و کره‌ای‌ها بدین طریق خود را از دام تحریم‌های آمریکا نجات داده‌اند. اما از طریق واسطه‌ها همکاری خود را حفظ کرده‌اند.

عده‌ای از کسبه هم می‌گویند هنوز انبار عرضه‌کنندگان مملو از کالاهای ال جی و سامسونگ است تا در بزنگاه گرانی وارد چرخه فروش شود.

برخی فروشندگان هم پس از عبور نرخ دلار از مرز ۳۰ هزار تومان فرصت را غنیمت شمردند. و از کالاهای احتکارشده خود رونمایی کردند. البته این صحبت‌ها از سوی کسانی مطرح می‌شود که خرید و فروش کارتن خالی دست دوم وسایل خانگی را انکار می‌کنند.

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

بررسی و راهنمای خرید تلویزیون سونی

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
×

صبر کن! این مطالب رو هم ببین:

و از اینجا وبگردی کن