سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کری خوانی در اینستاگرام به خیابان کشیده شد

lokomotive ghatar.com ۰۴ آذر ۹۹ دیدگاه ۲۴۵

آذر سال ۹۷ صدای شلیک دو گلوله در یکی از محله‌های ورامین پیچید. همسایه‌ها که از خانه‌شان بیرون دویده بودند، شاهد درگیری دسته‌جمعی میان چند جوان بودند.

در این میان، کامران ۲۸‌ساله که به‌شدت زخمی شده بود، به همراه مرد جوانی به نام دانیال که از ناحیه چشم آسیب دیده بود، به بیمارستان منتقل شدند، اما تلاش پزشکان برای نجات کامران بی‌نتیجه ماند و او به‌خاطر شدت خونریزی جان سپرد. دانیال نیز تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما چشم چپش به خاطر اصابت گلوله نابینا شد.

پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد کامران به دلیل ضربات متعدد قمه و شلیک گلوله از پا درآمده است.

با شناسایی متهمان و صدور کیفرخواست برای آنها، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهمان پای میز محاکمه رفتند. آن‌ها در جلسه اول محاکمه جزئیات درگیری را تشریح کردند. یکی از این افراد گفت: درگیری از لایو اینستاگرام شروع و به خیابان کشیده شد. آن شب وقتی با کامران، مقتول پرونده و دوستانش روبه‌رو شدیم، درگیری میان ما بالا گرفت. چند نفر از دوستان کامران دعوا را شروع کردند.ما دو تیر هوایی شلیک کردیم که یکی از گلوله‌ها به پای کامران برخورد کرد و دوستانم هم با قمه به او ضربه زدند، اما نمی‌دانیم چطور گلوله دیگر به چشم دانیال برخورد کرد.

بعد از اینکه هر سه متهم دفاعیات خود را مطرح کردند، ادامه رسیدگی به جلسه دوم کشیده شد و در جلسه دوم متهمان برای بیان آخرین دفاع در جایگاه قرار گرفتند. همه متهمان درخواست بخشش کردند و گفتند قصد قتل نداشتند. آن‌ها گفتند از اتفاقی که افتاده بسیار پشیمان هستند. با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع: خبرآنلاین

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از