سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

از باتری‌های خراب لپ تاپ پاور بانک درست کنید

tesla teslapress24.com ۰۵ آذر ۹۹ دیدگاه ۷۶

نحوه ساخت پاوربانک جدید با استفاده از باتری‌های سالم لپ تاپ یا پاور بانک قدیمی

چطور از پاور بانک‌های خراب استفاده کنیم؟

تصلا – بسیاری از افراد زمانی که پاور بانک خراب می‌شود یا دیگر عملکرد لازم را ندارد مثلا زمانی که گوشی را خیلی دیر شارژ می‌کند. تصمیم می‌گیرند آن را دور بیندازند. اما آیا می‌‌دانید با تعویض باتری پاوربانک ، می‌توانید دوباره از آن استفاده کنید. در ضمن چنانچه باتری‌های لپ تاپ پاور بانک سالم باشند. می‌توانید با استفاده از آن‌ها یک پاور بانک جدید بسازید.

پاور بانک هم مثل باتری گوشی عمر محدودی دارد و زمانی که سیکل شارژ آن به پایان برسد. غیر قابل‌استفاده می‌شود. سیکل شارژ به تعداد دفعاتی گفته می‌شود که پاور بانک شارژ و دشارژ می‌شود. زمانی که تعداد دفعات شارژ و دشارژ پاور بانک به میزان مشخص‌شده برسد، عمر مفید آن به پایان می‌رسد. زیرا با هر بار شارژ و دشارژ پاور بانک، میزان اندکی از ظرفیت ذخیره‌سازی انرژی آن کاسته می‌شود.

در این مقاله قصد داریم نحوه تعویض باتری پاوربانک خراب و همچنین نحوه ساخت. یک پاوربانک جدید با استفاده از باتری‌های سالم پاوربانک قدیمی را به شما آموزش دهیم. در ضمن پس از بیان مراحل مختلف انجام این دو کار. در مورد راهکارهای موثر برای افزایش عمر مفید باتری پاوربانک و خود آن و همچنین افزایش کارایی پاوربانک توضیح خواهیم داد.

نحوه تعویض باتری پاوربانک

برای انجام این کار پس از باز کردن، دو سیم قرمز و سیاه مثبت و منفی متصل به باتری را با سیم‌چین قطع کنید. و پس از قرار دادن باتری‌های جدید در جای خود. آن‌ها را با نوار چسب محکم کنید و سیم‌های مثبت و منفی …

ادامه مطلب

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

_
_
_
_
_

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از