سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

راهکار افزایش طول عمر باتری لپ تاپ

tesla teslapress24.com ۰۷ آذر ۹۹ دیدگاه ۶۶

چند راهکار ساده برای افزایش طول عمر باتری لپ تاپ

تصلا – افزایش طول عمر باتری لپ تاپها برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد و اکثر کاربران از عمر کم باتری لپ‌تاپ خود شکایت دارند. معمولا عمر باتری لپ‌تاپ‌ها پس از گذشت یک یا دو سال به میزان محسوسی کاهش پیدا می‌کند. و حتی در بسیاری از موارد باتری laptop کاملا خراب و غیرقابل استفاده می‌شود. البته اصلا نباید نگران این موضوع باشید. زیرا با استفاده از روش‌های ساده‌ای که ممکن است به ذهن بسیاری از کاربران نرسد. می‌توان عمر مفید باتری لپ‌تاپ را افزایش داد و در عین حال از افت محسوس سرعت و عملکرد لپ‌تاپ نیز جلوگیری کرد.

در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از ساده‌ترین و موثرترین روش‌های افزایش طول عمر باتری لپ تاپ دارای سیستم عامل ویندوز. و مک آشنا و مراحل مختلف انجام آن‌ها را نیز بیان کنیم.

البته قبل از بیان این روش‌های مؤثر برای دستیابی به این هدف باید بگوییم طول عمر باتری لپ تاپها در اکثر موارد کمتر از میزانی است. که شرکت سازنده بیان می‌کند؛ زیرا عوامل زیادی می‌توانند عمر باتری را تحت تأثیر قرار دهند. که از میان آن‌ها می‌توان به اعمال تنظیمات مربوط به مصرف نیرو. تعداد اپلیکیشن‌های در حال اجرا روی لپ‌تاپ و دمای اتاقی که در آن در حال استفاده از لپ‌تاپ هستید، اشاره کرد.

بهترین و ساده‌ترین راه برای افزایش طول عمر باتری لپ تاپ استفاده از پاور بانک مخصوص لپ‌تاپ است.

ادامه مطلب

_
_
_
_
_

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از