سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تعویق نمایشگاه لوازم خانگی با یکه‌تازی کرونا

tesla teslapress24.com ۰۸ آذر ۹۹ دیدگاه ۲۳

کرونا بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی را به تعویق انداخت

عباس هاشمی: مذاکرات کارشناسی جهت تعیین تاریخ مناسب در حال انجام است

تصلا – عباس هاشمی، دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در گفت و گو با تصلا. با تایید تعویق برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی گفت: تاریخ برگزاری نمایشگاه به زودی اعلام می‌شود.

وی افزود: انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به طور فشرده مذاکرات کارشناسی جهت تعیین تاریخ مناسب نمایشگاه را با نمایشگاه بین‌المللی صورت خواهد داد. تا به شکل شایسته‌ای این مهم را متناسب با شرایط جاری کشور عملیاتی کند.

وی پیش از این از تقویت برندهای مطرح لوازم خانگی در نمایشگاه امسال خبر داده. و گفته بود: سعی کرده‌ایم در نمایشگاه امسال از تعدد برندها پرهیز شود و برندهای بزرگ معرفی و تقویت شوند.
هاشمی با بیان اینکه در تلاش هستیم با تقویت برندهای بزرگ. برندهای ملی لوازم خانگی را تا سال ۱۴۰۴ به چند برند واقعی و مطرح تبدیل کنیم. گفت: پیش‌بینی شده است تا افق ۱۴۰۴، حداکثر حدود ۴ برند ملی در صنعت لوازم خانگی کشور ایجاد. و به حضور برندهای متعدد نظم داده می‌شود.

وی گفته بود تلاش کردیم در نمایشگاه لوازم خانگی امسال از تعدد برندها در سالن‌ها و از دادن غرفه‌های متعدد. به برندهای متعدد حداقل در یکی دو سالن اصلی و بزرگ جلوگیری کنیم. در همین راستا با واحدها، تولیدکننده‍‌ها و برندهای بزرگ لوازم خانگی رایزنی کردیم. که با شرایط خاصی فضاهای بزرگ‌تر و متراژهای بالاتر را به آنها اختصاص دهیم. تا در جهت تقویت برندهای ملی لوازم خانگی حرکت کرده باشیم.

ادامه مطلب

_
_
_
_
_

تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از