سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تکلیف پول شرکت‌ها با کنسل شدن نمایشگاه لوازم خانگی چه می‌شود؟

tesla teslapress24.com ۱۲ آذر ۹۹ دیدگاه ۵

بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی دی‌ماه برگزار می‌شود؟

انصراف از حضور در نمایشگاه؛ راه عودت پول شرکت‌ها

تصلا _ در حالی که بیش از ۲۰۰ شرکت فعال در حوزه لوازم خانگی، خود را برای حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تهران آماده می‌کردند. تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت، مسئولان این شرکت‌ها را با شوک مواجه ساخت. این نمایشگاه که قرار بود طی روزهای یازدهم تا چهاردهم آذر ۱۳۹۹ به میزبانی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شود. با روزهای پایانی تعطیلات تهران همزمان شد تا انجمن صنایع لوازم خانگی ناچاراً برنامه‌های خود را تغییر دهد.

در این زمینه شاید مهم‌ترین چالش پیش روی انجمن عودت پول پرداختی شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه است. در شرایطی شرکت‌کنندگان در بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی تعرفه حضور در نمایشگاه را پرداخت کردند. که از ۲۱ مهر تا پایان آبان سه نمایشگاه «صنعت برق»، «تأسیسات آب و فاضلاب» و «نفت و گاز» به دلیل شیوع ویروس کووید-۱۹ لغو شدند. و در این بین فقط نمایشگاه تأسیسات ساختمانی بود که بین روزهای ۳۰ مهر تا سوم آبان مجوز برگزاری گرفت.

در همان زمان بود که متأسفانه شمار مبتلایان و قربانیان کرونا روند فزونی به خود گرفت. و زمزمه‌های تعطیلی نمایشگاه لوازم خانگی هم به گوش رسید.

حال این پرسش مطرح می‌شود چرا در حالی که برگزاری نمایشگاه تهران از چندی پیش به حالت تعلیق درآمده بود. انجمن صنایع لوازم خانگی، تعطیلی نمایشگاه در پیک شیوع کرونا را جزو پیش‌فرض‌های خود قرار نداد. و هزینه حضور در نمایشگاه لوازم خانگی را همان ابتدا از شرکت‌ها اخذ کرد؟ حال شرکت‌هایی که با مشکلات متعددی مواجه هستند. اکنون باید نگران استرداد پولی باشند که برای نمایشگاه برگزارنشده پرداخت کرده‌اند.

ادامه مطلب

.
.
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از