سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

با بازاریابی همه کاره فروش تان را چند برابر کنید

tesla teslapress24.com ۱۵ آذر ۹۹ دیدگاه ۴۹

بازاریابی OmniChannel چه مزیتی دارد؟

کاربرد بازاریابی همه کاره در فروش لوازم خانگی

تصلا – در مدل کسب ‌و کار و بازاریابی Omnichannel. یا بازاریابی همه کاره از تمام کانال‌های ارتباطی ممکن برای ایجاد ارتباط با افرادی که نیاز به خدمات شرکت و یا محصولات تولیدکننده. و فروشگاه خرده‌فروشی دارند، استفاده می‌شود.

در اُمنی چنل مارکتینگ یا بازاریابی کانال همه کاره ، همه کانال‌های ارتباطی چه راه‌های ارتباطی سنتی. چه راه‌های ارتباطی دیجیتال و فروش از طریق فروشگاه و همچنین تجارت فیزیکی و آنلاین به صورت یکپارچه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. و هر کدام بخشی از بازار یابی را بر عهده می‌گیرند.

برای اینکه دید بهتری از مدل کسب‌ و کار و بازاریابی همه کاره به دست بیاوریم. باید دید کلی در خصوص مدل‌های کسب ‌و کار و به طور کلی بازار یابی داشته باشیم. همه ما حداقل چند بار کلمه بازار یابی را شنیده‌ایم. تعریف بازاریابی در دید عمومی به معنای ارائه و تبلیغ کالا به مشتری و خریدار بالقوه است. اما از نگاه تخصصی تبلیغ کالا و پیدا کردن مشتری تنها بخش کوچکی از بازار یابی است.

یک بازار یاب باید در ابتدا نیازهای مشتری و بازار را به درستی تشخیص دهد. همه شرکت‌ها برای اطلاع پیدا کردن از نیازهای بازار نیاز به یک بازاریاب خبره دارند.

این بازار یاب بر اساس مشاهدات و دریافت‌های خود در بازار به تولیدکننده و یا مدیر فروشگاه کمک می‌کند. تا محصولی را تولید کند و یا سرویس و خدماتی را ارائه دهد که مورد نیاز بازار و مشتری یا خریدار است. همچنین بسته‌بندی کالا و قیمت‌گذاری نیز بر اساس آنچه بازاریابی از نیاز بازار و تحولات آن دریافت کرده است، انجام می‌شود.

ادامه مطلب

.
.
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از