سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

خط و نشان برای برند های خارجی لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۲۶ آذر ۹۹ دیدگاه ۸۴

شرط بازگشت برند های خارجی لوازم خانگی

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران: ادعای خسارت می‌کنیم

تصلا – «عباس هاشمی» درخصوص بازگشت برند های خارجی به بازار بزرگ کشورمان با احتمال کمرنگ شدن تحریم‌های ظالمانه. افزود: باید ضمن حمایت‌های ویژه از صنایع کشور به‌خصوص صنایع نوپا، نیم‌نگاهی به انتقال فناوری از خارج کشور داشت. و این مهم جز با تعامل با برندهای بزرگ و مطرح جهان محقق نمی‌شود.

به گفته وی، در سال‌های گذشته صنعت قطعه‌سازی کشورمان رشد بسیار خوبی را تجربه کرده. که می‌تواند به رشد و ایجاد ارزش افزوده در سایر بخش‌ها از جمله صنعت لوازم‌خانگی بیانجامد.

این مقام صنفی ادامه‌داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال‌های گذشته همواره رویکرد وارد کردن. قطعه‌سازان ایرانی به زنجیره تامین قطعات شرکت‌ها و برند های خارجی لوازم خانگی را دنبال کرده. و همچنین به دنبال ورود بخش‌های تحقیق و توسعه (R&D) آنها به کشورمان بوده است.

وی تصریح‌کرد: ‌این مهم با هدف استفاده مناسب از سرمایه‌گذاری های انجام شده. یا مسکوت نماندن موضوع تولید در صورت خروج آن شرکت‌ها و برند ها از کشورمان به دلایلی همچون تحریم‌ها انجام می‌شده است. هرچند با وجود همه تلاش‌ها خروج برندهای مطرح را در دور دوم تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان شاهد بودیم. و در این زمینه نیازمند تجدید نظر در قراردادهایمان هستیم.

هاشمی خاطرنشان‌کرد: توسعه ارتباطات جهانی می‌تواند به ارتقای استانداردهای کیفی. یادگیری نحوه تعاملات از سوی صنعتگران، آموزش شیوه‌های ظریف بازرگانی خارجی و ارتقای کیفی مواد اولیه و قطعات برند های خارجی لوازم خانگی بیانجامد. و در این صورت است که دیگر نگران باز شدن درهای کشور یا در مقابل تحریم‌ها نخواهیم بود.

ادامه مطلب
.
.
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از