سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

چطور کارت‌ های گارانتی جعلی لوازم خانگی را تشخیص دهیم؟

tesla teslapress24.com ۰۳ دی ۹۹ دیدگاه ۶۰

کارت‌ های فیزیکی گارانتی جمع‌آوری می‌شود

پازوکی: مغازه‌داران بدون‌جواز و فروشندگان مجازی عامل توزیع لوازم خانگی قاچاق هستند

تصلا – رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: به دلیل عدم تخصیص ارز برای تأمین مواد اولیه و سازوکار غلط و ناعادلانه عرضه ورق فولادی در بورس کالا، تولیدکنندگان هنوز نتوانسته‌اند. تولیدات خود را به سطح مطلوب برای تأمین بازار و کارت‌ های گارانتی برسانند.

اکبر پازوکی؛ رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینکه سامانه شناسه کالا، شناسه رهگیری و سامانه جامع گارانتی از جمله پروژه‌هایی هستند. که ذیل سامانه جامع تجارت ایجاد و راه‌اندازی شده‌اند، گفت: سامانه‌های مذکور می‌توانند. ابزارهای بسیار سودمندی در جهت جلوگیری از عرضه لوازم خانگی قاچاق. و همچنین جمع‌آوری کارت‌های گارانتی تقلبی از بازار و واقعی شدن خدمات پس از فروش باشند.

وی با بیان اینکه سامانه‌های مذکور از سال ۹۲ قرار بوده راه‌اندازی و پیاده‌سازی شوند اما این امر به سال ۹۸ مؤکول شد، عنوان کرد: اگر سامانه‌های شناسه کالا و گارانتی از سال‌های گذشته پیاده‌سازی شده بودند، اکنون شاهد جولان کالای قاچاق، گران‌فروشی و احتکار در بازار لوازم خانگی نبودیم.

آموزش سامانه‌های شناسه کالا و گارانتی به اعضای صنف لوازم خانگی

پازوکی با بیان اینکه تمام تولیدکنندگان لوازم خانگی نصب شناسه کالا و شناسه رهگیری را بر تولیدات خود عملیاتی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تاکنون در این زمینه کلاس‌های آموزشی زیادی را برای عمده‌فروشان و مغازه‌داران و کسبه برقرار کرده است تا اعضای صنف کاملاً درباره کارکرد و دستورالعمل‌های سامانه‌های شناسه کالا و کارت‌ های گارانتی آگاهی ‌یافته و توجیه شوند.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از