سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

صف طولانی کامیون‌ها در مرز انگلیس/تصاویر

lokomotive ghatar.com ۰۳ دی ۹۹ دیدگاه ۳۶۹

پس از کشف گونه جدید ویروس کرونا در انگلیس، کشور‌های جهان علاوه بر ممنوعیت پرواز‌ها از انگلیس و بالعکس، تدابیر جدیدی را برای بستن مرزهایشان نیز اتخاذ کرده اند. برخی کشور‌ها از جمله کشور‌های همسایه مرز‌های زمینی و هوایی با انگلیس را مسدود کرده اند و همین امر سبب شده تا کامیون‌های حمل مواد غذایی در مرز صف طولانی تشکیل دهند.

فرانسه در پی ظهور این ویروس جهش یافته، به مدت ۴۸ ساعت هرگونه تردد زمینی از طریق کانال مانش با انگلیس را متوقف و ممنوع کرد. انبوهی از کامیون‌های حمل مواد غذایی از ورود به انگلیس منع شده اند که می‌تواند باعث کمبود مواد غذایی در این کشور شود.هم اکنون صف‌های طولانی کامیون‌ها در جنوب انگلیس و درمنطقه کِنت (Kent) بوجود آمده و وزیرحمل و نقل انگلیس از شرکت‌های این کشور خواسته است تا کامیون‌های متعلق به خود را از این منطقه که تنها معبر عبوری کانال مانش به خاک فرانسه است، دور نگاه دارند.

فرانسه در حالی مرزهایش را به سوی ورود افراد و کامیون‌ها از انگلیس بست که این مرز یکی از مهمترین شاهراه‌های تجاری در اروپا محسوب می‌شود.کامیون‌ها در بزرگراه منتهی به بندر داوور (نزدیکترین بندر انگلیس به فرانسه) به دلیل این محدودیت‌ها در صف‌های طولانی منتظر و بلاتکلیف هستند. این وضعیت کامیونداران را در آستانه سال نو میلادی نگران و خشمگین کرده است.

منبع: بهارنیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از