سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جاروبرقی چی بخریم؟

tesla teslapress24.com ۰۵ دی ۹۹ دیدگاه ۴۰

«تصلا» مقایسه جاروبرقی دو برند داخلی را بررسی می‌کند

جاروبرقی پارس خزر بخریم یا پاکشوما؟

تصلا – پارس‌خزر و پاکشوما دو برند قدیمی ایرانی هستند که در حوزه تولید لوازم خانگی و محصولات برقی فعالیت دارند. حالا دیگر عمر برند پارس‌خزر از نیم‌قرن گذشته و پاکشوما هم ۴۵ سال است که محصولات خود را به بازار عرضه می‌کند. هر دوی این برندها خود را در عرصه بین‌المللی نامدار و در حوزۀ تولید جاروبرقی پیشتاز می‌دانند. اما آیا کیفیت، استاندارد و قیمت این محصولات به گونه‌ای است که بتوانند در بازارهای داخلی و بین‌المللی حرفی برای گفتن داشته باشند؟ در این مطلب به مقایسه جاروبرقی پارس خزر و پاکشوما می پردازیم.

مقایسه جاروبرقی از نظر تنوع محصولات

تنوع‌بخشی به محصولات و تأمین نیاز گروه‌های مختلف مشتریان شاید اولین برگ برنده یک شرکت تولیدکننده باشد. به‌روزرسانی محصولات نیز می‌تواند راهکاری برای حفظ بازار و افزایش رضایتمندی مشتریان باشد.

«نهایتِ پاکیزگی و نظافتِ منزل؛ زیبایی در طراحی و مکندگی قوی با تکنولوژی موتور توربو» شعاری است که پاکشوما برای جاروبرقی ۲۵۰۰ وات ۲۵۵۰۱ pvc سری دوسلدورف انتخاب کرده است. محصولی که هشتم مهر سال جاری از آن رونمایی شد و فعلاً تنها جاروبرقی موجود در فروشگاه جاروبرقی پاکشوما است.

اتفاقی که می‌تواند نقطه ضعف قابل توجهی برای این برند باشد و محصولات رقیب را جذاب‌تر کند. به‌ویژه آنکه پارس‌خزر در حال حاضر هشت محصول قابل عرضه در قیمت‌های مختلف دارد.

موضوعی که در بخشی از تبلیغ جاروبرقی‌های این شرکت آمده و در سایت آن نوشته شده: «پارس‌خزر با دهه‌ها تجربه در تولید جاروبرقی، انتخاب‌های متنوعی را با قیمت‌های مناسب پیش‌روی مخاطبان قرار داده است.».

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از