سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی از زوایه‌ای دیگر

tesla teslapress24.com ۱۶ دی ۹۹ دیدگاه ۳۵

نقش برندها (غرفه‌داران) در ارتقای سطح کیفی نمایشگاه بیستمین لوازم خانگی چیست؟

نمایشگاه لوازم خانگی؛حضور از سراجبار یا اثربخش

تصلا – فعالیت شرکت‌ها (برندها) در نمایشگاه‌های تجاری به عنوان یکی از ابزارهای آمیخته ارتباطات بازاریابی (IMC MIX) از سال‌های قبل همواره مورد توجه مالکان کسب و کارها بوده است. نمایشگاه تجاری برای شرکت‌هایی که در حوزه‌ی کسب و کار به کسب و کار یا اصطلاحا B2B فعالیت می‌کنند. به عنوان قسمتی از فرآیند ارتباطات آنها اهمیتی حیاتی دارد. و برای به نمایش گذاشتن محصولات در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان یک ابزار ترفیع فروش، عاملی تاثیرگذار به حساب می‌آید.

تغییرات روزافزون فن‌آوری، ظهور کالاهای جدید و تنوع آنها. عدم آشنایی مصرف‌کننده توام با رقابت ناسالم تولید کنندگان از علل تشکیل نمایشگاه های تجاری است.

سه جز نمایشگاه تجاری عبارتند از: برگزارکننده نمایشگاه لوازم خانگی، غرفه‌داران (برندها) و بازدیدکنندگان. که هر کدام نقشی اصلی و حیاتی در این رویداد دارند و محقق شدن اهداف هر یک در گرو تحقق اهداف سایرین است.

اهداف برگزارکننده(مجری) نمایشگاه تجاری

یک واسطه خدماتی برای هریک از طرفین فرآیندی را فراهم می‌کند که نمی‌توانند به تنهایی انجام دهند. برگزارکننده نمایشگاه یک واسطه تلویحی است تا گرایش‌های غرفه‌دار را در فضای نمایشگاهی به بازدیدکننده ابلاغ کند. و گرایش‌های بازدیدکننده را در فضای نمایشگاهی به آمیزه صحیحی از غرقه‌داران و یا به عبارتی به کسانی که آماده هستند. تا کالاها، خدمات و اطلاعات موردنیاز بازدیدکننده را به نمایش بگذارند، انتقال دهد.

در دیدگاهی کامل‌تر از نقش واسطه‌گری برای برگزارکننده نمایشگاه لوازم خانگی، ایجاد ارزش افزوده به تعاملات غرفه‌دار و بازدیدکننده، هدف اصلی است. همانطور که یک موسسه تبلیغاتی از طریق آثار هنری جذاب ارزش افزوده ایجاد می‌کند…

ادامه

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از