سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تلویزیون ایرانی بخریم یا نه؟

tesla teslapress24.com ۱۷ دی ۹۹ دیدگاه ۶۹

شرکت مادیران از تلویزیون ایرانی جدید سری ۸ ایکس ویژن رونمایی کرد

تلویزیون جدید ایکس ویژن و TCLچه ویژگی‌هایی دارد؟

تصلا – شرکت مادیران در نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تهران امسال با دست پر حاضر شد. و از مدل‌های تلویزیون ایرانی جدید ایکس ویژن و TCL رونمایی کرد. تلویزیون‌ جدید ایکس ویژن یعنی تلویزیون‌های سری ۸ این برند هنوز به بازار عرضه نشده‌اند. سخت‌افزار این محصولات جدید ایکس ویژن به میزان محسوسی ارتقا یافته است. و این تلویزیون‌ها کیفیت بسیار خوبی را ارائه می‌دهند.

در واقع می‌توان گفت این تلویزیون‌ها، تلویزیون‌های پرچم‌دار ایکس ویژن محسوب می‌شوند. یکی از تفاوت‌های شاخص مدل‌های تلویزیون جدید سری ۸ نسبت به تلویزیون‌های سری‌های قبلی. قابلیت افزایش تعداد فریم تصاویر در حال پخش است.

تلویزیون جدید ایکس ویژن سری ۸

تلویزیون‌های جدید ایکس ویژن شرکت مادیران با بهره‌مندی از این قابلیت می‌توانند. تصاویر دارای حرکت سریع را به‌صورت کاملاً روان و بدون هیچ‌گونه لگ و تأخیری نمایش دهند؛ البته به دلیل اینکه فریم‌های اضافه‌شده به تصویر، سیاه رنگ هستند. تصاویر کمی تیره به نظر می‌رسند و ممکن است. پس از انجام این کار مشکل پرش تصویر و سوسوزدن برای افرادی که در مورد کیفیت تصویر تلویزیون بسیار ریزبین هستند، محسوس بشود.

طراحی این تلویزیون‌ها نیز در حد قابل قبولی است و احساس خوبی را به افراد القا می‌کند. البته قاب پایینی تلویزیون ایرانی بیش‌ازحد ضخیم است ممکن است بسیاری از افراد حس خوشایندی به آن نداشته باشند.

ادامه

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

شاید این مطالب را هم بپسندید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از