سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

برندهای خوش سلیقه لوازم خانگی کدامند؟

tesla teslapress24.com ۱۸ دی ۹۹ دیدگاه ۳۴

غرفه‌های نمایشگاه لوازم خانگی پیگیر کدام یک از اهداف ۱۴گانه بودند؟

پیشتازی امرسان و گلدیران؛ بی‌اعتنایی پلار و الکتروژن

تصلا – بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت لوازم خانگی پنجم تا هشتم دی ماه سال جاری با حضور ۱۷۶ شرکت داخلی با حضور برندهای لوازم خانگی ایرانی برگزار شد. وجه تمایز رویداد نمایشگاهی امسال حضور پررنگ قطعه‌سازان و تولیدکنندگان مواد اولیه نسبت به سال‌های گذشته بود. در این بین، شیوع جهانی بیماری کرونا هم افت شدید شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان را در نمایشگاه امسال به دنبال داشت.

‌طوری که در این نمایشگا هیچ شرکت خارجی حضور نداشت و بازدید عموم هم فقط به‌صورت آنلاین میسر بود. بعضی از معروف ترین برندهای لوازم خانگی ایرانی نظیر اسنوا، پارس خزر، پاکشوما و … نیز ترجیح دادند در نمایشگاه امسال صنعت لوازم خانگی فعالیتی نداشته باشند.

در این بین شرکت‌هایی هم بودند که از غیبت و سکون رقبای خود بیشترین بهره را بردند و نه‌تنها متراژ بالایی از مساحت نمایشگا را به خود اختصاص دادند، بلکه محصولاتی را به نمایش گذاشتند که نشان از پیشرفت چشمگیر برندهای ایرانی لوازم خانگی در طراحی و توسعه لوازم خانگی داشت. گویا این برندها به‌خوبی دریافته‌اند که نمایشگاه تجاری می‌تواند بهترین فرصت برای معرفی محصولات جدید، شناسایی عوامل مؤثر بر فروش، تصویرسازی شرکت و سایر موارد مزیتی باشد.

به‌ویژه ممنوعیت واردات لوازم خانگی و خروج شرکت‌های خارجی از ایران به یک امتیاز ویژه برای فعالان داخلی تبدیل شده تا سرانجام به کلیشه‌ی «تبدیل تحریم‌ها به فرصت» رنگ و بوی واقعیت بدهند. اما باید دید شرکت‌های داخلی این فرصت را غنیمت می‌شمارند یا خیر؟

ادامه

.
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از