سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

برندی که در تکاپوی سهم بیشتر بازار لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۱۹ دی ۹۹ دیدگاه ۷۱

خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی

تصلا – بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در حالی ۸ دی‌ماه به کار خود پایان داد. که شرایط ویروس کرونا باعث شد این رویداد بزرگ صنعت کشور با تفاوت‌هایی نسبت به سال‌های قبل برگزار شود. اگر چه حضور مردم و مصرف‌کنندگان در این نمایشگاه پررنگ نبود اما نمایشگاه با استقبال کارشناسان تخصصی و نماینده‌های فروش رو به رو شد. در سومین روز از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در غرفه جی‌پلاس حاضر شدیم و با کیوان شکرانی. مدیر برند گلدیران گفت و گویی داشتیم تا درباره اهداف برند جی پلاس و بازار لوازم خانگی بیشتر بدانیم.

تفاوت‌های بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی

کیوان شکرانی با بیان اینکه نمایشگاه امسال به دلیل شرایط کرونا تفاوت‌هایی با سال‌های قبل داشت. گفت: در این دوره از نمایشگاه بیشتر شاهد حضور نماینده‌های فروش بودیم که استقبال گسترده‌ای از نمایشگاه داشتند. هدف ما هم از حضور در نمایشگاه امسال دیدار با نمایندگان فروش و پیدا کردن فرصت‌هایی جدید در سراسر ایران برای تکمیل زنجیره فروش بود.

برند ملی از نگاه جی‌پلاس

مدیر برند گلدیران در پاسخ به سوالی در مورد دستیابی به برند ملی در صنعت لوازم خانگی افزود: نگاه‌ ما به برند ملی متفاوت است. ما در جی ‌پلاس و گلدیران برند ملی را برند ایران می‌دانیم و معتقدیم همه باید در جهت ارتقای نام ایران و ارتقای برند ایرانی کمک کنیم. به همین دلیل ما علاوه بر رشد خودمان علاقه‌مند هستیم رقبا هم در این بازار لوازم خانگی رشد کنند و همه با هم باعث ارتقای صنعت لوازم خانگی و ارتقای نام ایران شوند.

ادامه
.
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از