سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

الگوبرداری از مغز انسان با تلویزیون جدید اولد

tesla teslapress24.com ۲۵ دی ۹۹ دیدگاه ۱۸

تلویزیون های اولد ۲۰۲۱ سونی چه ویژگی‌هایی دارد؟

الگوبرداری از مغز انسان با تلویزیون جدید اولد سونی

تصلا – تردیدی نیست که همیشه تلویزیون‌های سونی بهترین کیفیت تصویر را داشته‌اند. و تلویزیون‌های رده‌بالای این برند از جمله تلویزیون سونی براویا از جدیدترین و بهترین سخت‌افزار ممکن برخوردار بوده و هستند؛ اما تمرکز بیش ‌از حد سونی در مورد افزایش کیفیت تصویر باعث شده است. این برند در زمینه برخورداری از فناوری‌های و قابلیت‌های مرتبط با هوشمندسازی کمی از رقبای خود فاصله بگیرد. به نظر می‌رسد سونی در سال میلادی جاری قصد دارد. با عرضه تلویزیون‌های مجهز به پردازنده جدید Cognitive Processor XR دوباره به اوج قله افتخار و روزهای طلایی خود بازگردد. هدف از طراحی و ایجاد این پردازنده جدید ایجاد قابلیت‌های شناختی هوشمند یا به بیان ساده‌تر ایجاد هوش شناختی در تلویزیون‌های ال ای دی جدید و تلویزیون اولد سونی XR براویا است.

در سال‌های اخیر اخبار زیادی در حوزه فناوری در مورد بهره‌مندی از قابلیت‌های فناوری هوش شناختی شنیده یا خوانده‌ایم و در کل واژه هوش شناختی به کلمه‌ای شناخته‌شده تبدیل شده است. ظاهراً سونی هم قصد دارد از قابلیت‌های بالقوه فناوری هوش شناختی در پردازش تصویر و صدای تلویزیون‌های خود استفاده کند.

پردازنده Cognitive Processor XR چگونه کار می‌کند؟

تاکنون برخی از پردازنده‌های تلویزیون های اولد سونی از هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی مهم‌ترین پارامترهای مرتبط با کیفیت تصویر مثل روشنایی، کنتراست و رنگ استفاده می‌کردند؛ اما پردازنده تصویر جدید سونی با برخورداری از قابلیت هوش شناختی می‌تواند در سطح بالاتری عمل کند و کل فریم در حال نمایش را به‌ صورت آنی به شکل موشکافانه‌ای بررسی و آن را به بخش‌های مختلف تقسیم کند تا پردازش تصویر را با دقت بالاتری انجام دهد.

ادامه
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از