سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

بخاری‌ های بدون دودکش ایرانی به بازار می‌آید

tesla teslapress24.com ۲۷ دی ۹۹ دیدگاه ۹۳

بخاری‌ های بدون دودکش شرکت ایران شرق به بازار می‌آید

مدیر بازرگانی «ایران شرق» در گفت‌وگو با «تصلا» خبر داد

تصلا – شرکت ایران شرق که شرکت کلور را هم جزو زیرمجموعه‌های خود دارد. بیشتر به‌عنوان تولیدکننده اجاق گاز، بخاری‌ بدون دودکش ، هود و پکیج شناخته می‌شود؛ اما نگاهی به غرفه این گروه صنعتی در نمایشگاه امسال نشان می‌دهد. آن‌ها در تولید محصولات دیگری نظیر یخچال و فریزر، ماشین لباسشوئی، بخاری‌ بدون دودکش و کولر آبی هم به سطح استاندارد و مطلوبی از کیفیت و طراحی رسیده‌اند. و می‌توانند رقیبی جدی برای نامداران این صنعت باشند.

حضور شرکت ایران شرق در بازارهای بین‌المللی

مدیر بازرگانی گروه صنعتی ایران شرق در گفت‌وگو با «تصلا». گفت: این شرکت در شهر نیشابورِ خراسان رضوی واقع شده و در مساحتی با متراژ ۶۵ هزار مترمربع فعالیت دارد.

داود جلائی مرادزاده دربارۀ تولیدات این شرکت توضیح داد. : ایران‌شرق در حوزۀ تولید انواع کولرهای آبی و سلولزی، بخاری‌ بدون دودکش برقی و گازی، بخاری‌ بدون دودکش، اجاق گازهای طرح فر، پکیج و آبگرمکن دیواری فعالیت دارد.

او افزود: ما در سه سال اخیر تلاش کرده‌ایم محصولات خود را به کشورهایی که نیاز بالقوه‌ای به محصولات مذکور دارند. صادر کنیم. حضور در بازارهای بین‌المللی جزو محورهای اصلی برنامه ما به حساب می‌آید. تا بتوانیم بخشی از ارز مورد نیاز اقتصاد کشور را تأمین کنیم.

وی اضافه کرد: خبر خوش برای مشتریان ایران شرق رونمایی از بخاری‌ بدون دودکش طی یک ماه آینده است. در بخش سرمایشی هم کولرهایی را در سبد محصولات خود قرار داده‌ایم که در آن از پدهای سلولزی استفاده شده و تأثیر بسزایی در اصلاح الگوی مصرف انرژی می‌گذارد.

ادامه
.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از