سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حمایت از پیشران‌های صنعت لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۲۸ دی ۱۳۹۹ دیدگاه ۱۰

حمایت از پیشران‌های صنعت لوازم خانگی

تصلا – مهدی صادقی‌نیارکی در نشست بررسی وضعیت زنجیره ارزش صنعت لوازمخانگی که با حضور علی آقامحمدی «. رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام» برگزار ‌شد. به مرور سلسله نشست های هم اندیشی بررسی زنجیره تامین چهار صنعت راهبردی پرداخت و خواستار تدوین نقشه راه برای توسعه صنعت لوازم خانگی به عنوان یکی از صنایع پیشران در کشور شد.

معاون امور صنایع وزارت صمت افزود: سیاستگذاری در این نشست ها بر توانمندسازی زنجیره ها اعم از زنجیره تولید و ارزش متمرکز است. ایجاد همکاری مشترک و تقسیم کار در بخش تشکل‌ها و صنایع پیشران و دستگاه‌های اجرایی از جمله رویکردهای وزارت صنعت برای توسعه این صنعت است.

وی با تاکید بر تجمیع تقاضا در کل زنجیره بیان کرد: در صدد هستیم. با همکاری صاحبنظران صنعت لوازم خانگی و با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این بخش. نقشه راه مشخصی برای حداکثرسازی تولید و صادرات در این صنعت تدوین شود.

بخوانید  پیشنهاد مهم آمریکا به ایران در مذاکرات وین /رهبری موافقت خواهند کرد؟

تدوین نقشه راه تولید و صادرات در صنعت لوازم خانگی

معاون امور صنایع وزارت صمت تصریح کرد: باید مسیر منسجمی برای این صنعت طراحی شود. و نگاه تامین و لجستیک مشترک در این صنعت شکل بگیرد.

وی افزود: پیشتازان این صنعت باید در قالب مجموعه ای منسجم برنامه‌های توسعه ای در حوزه توسعه ساخت داخل، توسعه برند، نوآوری رسوخ فناوری ودانش فنی و… در این صنعت طراحی کنند.

ادامه.

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از