سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ارزان‌ترین چرخ خیاطی بازار کدام است؟

tesla teslapress24.com ۲۹ دی ۹۹ دیدگاه ۳۷

قیمت چرخ خیاطی و مشخصات مدل‌های مختلف

ارزان‌ترین چرخ خیا طی بازار کدام است؟

آیا با بهترین برندهای چرخ خیاطی در ایران آشنایی دارید؟ اگر به خیا طی علاقه دارید یا در حال یادگیری هنر خیاطی به صورت حرفه‌ای هستید، با ما همراه باشید. در این مطلب به معرفی برندهای برتر چرخخیاطی و بررسی مدل های چرخ خیا طی مارشال ، چرخ خیاطی ژانومه و چرخ خیا طی کاچیران می پردازیم.

تصلا– هنر خیاطی از دوران کودکی با دوختن لباس برای عروسک‌هایمان با ما همراه بوده است. خیا طی به عنوان یک هنر، مشاغل متعددی ایجاد کرده و به سبب این امر از سال‌های دور تا به امروز تولیدکنندگان مختلفی به تولید انواع چرخ خیا طی خانگی و صنعتی مشغول بوده‌اند.

شاید حضور چرخ خیا طی به عنوان وسیله‌ای ضروری در خانه‌های ما جایگاهی نداشته باشد. با این حال این دستگاه می‌تواند بسیاری از نیازهای ساده ما برای دوخت و دوز را برآورده کند. پارگی‌های کوچک در لباس، دوختن زیپ یا جادکمه، گلدوزی بر روی انواع پارچه و… همگی از مواردی هستند که با وجود چرخ خیا طی به آسانی انجام می‌شوند.

هنگام خرید چرخ_خیاطی به چه نکاتی توجه کنیم؟

– بودجه و نوع مصرف

– تنوع دوخت حاشیه و دوخت ترکیبی

– سیستم فشار

– سوزن نخ کن

– اهرم معکوس

انواع مختلف چرخ خیا طی دارای ویژگی‌های مشخصی هستند که بیشتر برندها در بعضی از این قابلیت‌ها مشترک هستند. در ادامه با این امکانات در مدل‌های مختلف چرخ خیاطی بیشتر آشنا می‌شویم.

ادامه

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از